پرسپولیس تازه وارد دو بازی را باختبه گزارش شبکه خبری تهران نیوز ، باشگاه پرسپولیس ابتدا برای رفع نقاط ضعف به خط دفاعی رفت و با علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلی گنجی و دانیال اسماعیلی فر قرارداد بست. حالا با جدایی احتمالی حامد پاکدل، شیرزد تمیرف و همچنین مصدومیت عیسی قطر چندی پیش یحیی گل محمدی چند بازیکن را برای جایگزینی آنها در خط حمله در نظر گرفته است.

سجاد شهباززاده گلزن سابق لیگ برتر فوتبال ایران به احتمال زیاد به پرسپولیس خواهد پیوست و حالا خط حمله پرسپولیس با جذب احتمالی امیر شهیم که نام و نشانی برای خود دست و پا کرده است برای فصل جدید آماده می شود. در لیگ دسته اول در این شرایط بود که او چند روز پیش از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به عنوان بازیکن غیرقانونی شناخته شد.

شهیم در نیم فصل دوم قرارداد خود را با خیبر پختونخوا فسخ کرد و با خیبر هاروم آباد قرارداد جدیدی امضا کرد. این در شرایطی است که پنجره نقل و انتقالات خودروسازی بسته شده بود و بازیکن اجازه بازی برای خودروسازی را ندارد.

از این رو کمیته انضباطی امیر شهیم را دو جلسه محروم کرد و حالا در صورت قرمز شدن نمی تواند پرسپولیس را در دو بازی اول لیگ همراهی کند. گفتنی است با وجود سقوط سوزان سوزی در لیگ دسته دوم، امیر شهیم با 12 گل به ثمر رساند و در پایان فصل 1401-1400 در رده سوم جدول گلزنان لیگ قرار گرفت.

منبع: افکار نیوز

انتهای پیام/