پرسپولیس با ستاره ها مدعی اصلی قهرمانی استناصر ابراهامی پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس تهران در گفت و گو با خبرنگار سرویس ورزشی شبکه خبری تهران وی با اشاره به فعالیت باشگاه پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات گفت: پرسپولیس بازیکنان سرشناس و ستاره ای را به خدمت گرفته است اما باید دید چه سودی برای مردم خواهد داشت و آیا بازیکنان جدید می توانند انتظارات مردم را برآورده کنند. و طرفداران؟”


بیشتر بخوانید:

واکنش جالب یک پرسپولیسی به قهرمانی استقلال؛ 27 هفته بدون باخت شوخی است؟!


وی افزود: پرسپولیس در فاز حمله نیاز به پایان دارد و شاید سجاد شهباززاده بهترین گزینه بود اما او به استقلال رفت و پرسپولیس حتی می توانست مقانلو مهاجم سپاهان را هم بازگرداند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس تهران در مورد اینکه گفته می شد پرسپولیس به دنبال جذب گادوین منشا است، گفت: جذب منشا از اساس اشتباه است چرا که این بازیکن در استقلال و پرسپولیس امتحانش را پس داده و به درد سرخابی ها نمی خورد.

ابراهیمی یادآور شد: پرسپولیس اکنون بهترین نفرات را دارد و باید یک هافبک طراح به تیمش اضافه شود تا در صورت مصدومیت از این بازیکن استفاده کند.

در پاسخ به این سوال که آیا پرسپولیس را مدعی اصلی قهرمانی لیگ برتر می دانید؟ وی گفت: با بازیکنان بله، اما نحوه استفاده از بازیکنان مهمتر است و نمی توان به آب پرید و باید از ستاره ها بهترین استفاده را کرد.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس تهران تاکید کرد: ریسک جذب ستاره در استقلال و پرسپولیس جذاب و در عین حال خطرناک است و گل محمدی باید با سیاست مردم بازی کند یا آنها را نیمکت نشین کند.

ابراهیمی درباره اینکه پرسپولیس امروز چه تفاوتی با دوران پروین دارد؟ وی پاسخ داد: پروین در حالی که با بازیکنان دوست بود اما باج ندادند و در صورت بهشت ​​که در استقلال فاروین ثبت نام کرده بود، اعلام کرد هر کجا می خواهی برو و بازیکنی که دوست ندارد. پرسفالیس بهتر است. .

انتهای پیام/*