پذیرش ارز دیجیتال برای خرید از فروشگاه بزرگ بوگرنل پاریسبه بازار، فروشگاه بزرگ فرانسوی بوگرنل از آغاز پذیرش رمز به عنوان وجه پرداخت توسط گزارش ارز خود خبر داد.

بوگرنل که این طرح را با همکاری اپلیکیشن رمز ارزی لیزی (لیزی) راه اندازی اعلام کرده که به عنوان اولین فروشگاه و مرکز خرید بزرگ فرانسوی از روز چهارشنبه، امکان خرید با ارز دیجیتال را برای مشتریان خود ارائه کرده است.

به بوگرنل، این مرکز خرید که دارای بیش از 110 غرفه و مغازه است، از این پس 21 ارز دیجیتال از جمله بیت کوین و اتریوم را به عنوان وجهی پرداخت می‌کند که از سوی مشتریان خود پذیرفته می‌شود.

روش خرید مشتریان از بوگرنل نیز به این شکل خواهد بود که مشتریان، این کارت های هدیه و خرید فروشگاه را با استفاده از ارزهای دیجیتال خود خریداری کرده و نسبت به انجام خریدهای خود در بوگرنل اقدام کنند.

مدیر فروشگاه بوگرنل در این خصوص گفت: پذیرش ارزهای دیجیتال برای خرید کارت های هدیه ما، امکان پذیرفته شده است و ما بسیار از این موضوع خوشحال هستیم که اولین فروشگاه فرانسوی پذیرنده ارزهای دیجیتال به حساب می آییم.

وی همچنین تاکید کرد: ما متقاعدیم که بلوک چین باید ضروری باشد اکوسیستم مالی و خرده‌فروشی باشد. ما در حال حاضر ۱۵۰۰ خروجی مرتبط در مرحله قبل از خرید داریم.

همچنین شرکت مالک اپلیکیشن لیزی نیز از روز چهارشنبه گذشته به منظور ارائه خدمات به مشتریانی که به خرید ارز دیجیتال از بوگرنل دارند، در این فروشگاه مستقر شده اند.