پایش شبانه روزی وضعیت سلامت روانی با اپلیکیشن «آمازون کِر»به گزارش بازار، دانلود گجت ها و ویجت های شرکت های بزرگ مانند گوگل و آمازون در تمام زندگی ما رسوخ کرده اند. به طوری که این گجت ها در خانه، محل کار، هنگام ورزش و خلاصه همه جا حضور دارند.

شرکت آمازون در تازه ترین همکاری خود با شرکت خدمات سلامت «جینجر» فرآیندی را برنامه ریزی کرده تا افراد از طریق اپلیکیشن سلامتی آمازون یعنی «آمازون کِر» سلامت روان خود را کنترل کنند.

شیوه کار به این شکل است که آمازون کِر با اندیکاتورهای طراحی شده خود، میزان استرس و فشارهای عصبی شما را مورد سنجش قرار می دهد و در صورت رضایت شما، برای جیجنجر ارسال خواهد کرد تا میزان سلامت روان هر فرد در هر نقطه زمانی برای سنجش میزان شما باشد. قرار گرفتن.

کاربرد این امکان جدید را می توان برای افراد مسن یا عصبی که در معرض بیماری های قلبی یا خطر سکته قرار دارند را ارزیابی می کنند و در صورت افزایش علائم خطرناک از حد استاندارد، اپلیکیشن به آنها هشدار می دهد.

آمازون البته به صورت رسمی از این قرارداد با جینجر رونمایی شده است. با این حال، باید بدانم که جینجر یکی از اپلیکیشن های مهم و موفق در زمینه کنترل سلامت در ایالات متحده بوده است که به صورت شبانه روزی، میزان پایداری وضعیت سلامت بیماران را کنترل می کند.

این اپلیکیشن پیشتر توسط بسیاری از مراکز درمانی و بیمارستان های آمریکا مورد استفاده قرار می گیرد و اکنون انتظار می رود که پیرو قرارداد همکاری با آمازون، امکان استفاده از امکانات آن در بزرگی تر، عمومی تر و در سایر نقاط جهان نیز استفاده شود.