پایان میهن پرستی، جریان ارتجاع


بر اساس گزارش ها شبکه خبری تهرانپیام های طراحی شده علیه اسلام و انقلاب در اتاق فرماندهی فتنه به رهبری سلبریتی ها، مختص به حوزه های سه گانه است. برخی از سلبریتی ها هنر خود را در این سه حوزه به حراج گذاشته اند. ضد انقلاب باید اتفاق نظر داشته باشد! نخواستم وارد نقد پدیده «اسم مرموز عنکبوت مقدس» شوم زیرا نخبگان حوزه هنری و دلسوزان جامعه در این باره به اندازه کافی شفاف سازی کرده اند، فایده ای ندارد.

1- به دستور رئیس یهودی شرکت متروپولیتن روی یک موضوع اجتماعی کار کنید و فیلم را به نمایش خیمه کنان بیاورید و از همه مهمتر ماجرا را بچرخانید و پیامی علیه نظام و توهینی نابخشودنی به مردم بفرستید. saint Site امام رضا (ع) این زندگی مردم ایران است، بازی خطرناکی است.

اگر بازیکنان این نبرد از خدا نمی ترسند و به روز قیامت فکر نمی کنند باید چند روزی به فکر جان و زندگی خود باشند! چرا؟

چنین مواردی در فرانسه بسیار بوده است، از جمله یک افسر پلیس 35 ساله که عامل اصلی قتل‌های وحشیانه‌تر سوری نسبت به قتل‌هایی بود که مردان روی آن‌ها کار می‌کردند، اما او هرگز اجازه نداد این اتفاق در هنر رخ دهد. و فیلم در فرانسه آزاد.

در طول جنگ جهانی دوم، فرانسوی‌ها زمین‌های خود را به مدت پنج سال تحت حکومت آلمان نازی اشغال کردند، در این مدت زنان برای کسب درآمد و خدمت به نیروهای اشغالگر نازی به عنوان کارگران جنسی مجبور به تن فروشی شدند. حادثه پاریس جایی بود که مردان به خیابان‌ها ریختند و بیش از 20000 زن را که در سال‌های اشغال به فحشا می‌پرداختند، بدون محاکمه بر اساس شکایت وطن‌دوستانش دستگیر کردند. سرشان را تکان دادند و دسته جمعی در حالی که نشان نازی ها را بر روی بدنشان دفن کردند، گفتند این جرمشان است، وطن خود را به فاحشه می فروشند!

گفته می شود فرانسوی ها اولین دولت های اروپایی در فقه هستند. در روزهای پس از پیروزی جنگ، دادگاهی در فرانسه وجود نداشت که از هزاران زنی که برای اعدام دسته جمعی تحویل داده شده بودند، دفاع کند. همین الان مردم و فقها هستند که این گروه بدبخت حکم خود را صادر کرده اند.

ذکر این قطعه در تاریخ فرانسه برای سلبریتی ها درسی است و پیامی هم دارد!

اینکه کسانی که در راه فحشا به ایستگاه گشت رسیدند، روزی می توانند توسط مردم ما اجرا شوند، طبق دستور قانونی مردم فرانسه که در سکوت یک وکیل و قاضی فرانسوی انجام شد. . معلوم است که کارگران سکس لشکریان مسعود رجوی از طریق فحشا برای برخی سلبریتی ها به وطن رسیده و در کنار صدام در ارتش بعث عراق با نیروهای متجاوز علیه مردم ایران و جوانان پاک مبارزه کرده اند. آبروی 20000 فاحشه فرانسوی متهم به فحشا صدها برابر منافقین است!

آیا سلبریتی های میهن پرست تا به حال به این فکر کرده اند که برای غربی ها، به ویژه فرانسوی ها، چقدر حقوق می گیرند؟ نانشان را در کاسه خون مردم ایران می گذارند و می خورند و این غذا کارشان را می خورد. یک وقت توهین به انقلاب، مردم و نظام بود، یک بار توهین به ساحت نورانی امام رضا (ع). این دو زمان از نظر قانونی بسیار متفاوت است. کارگردان فیلم Spider مقدس در نشست خبری جشنواره فیلم Con گفت: قاتل سریالی، اما درباره یک “جامعه”، “قاتل زنجیره ای”. این بیانیه در واقع تنفر آمریکا، فرانسه و انگلیس از مردم ایران را توجیه می کند و فشار تحریم های اقتصادی اشرار جهان را مشروعیت می بخشد. معنای کلمه چیزی جز «وطن پرستی» نیست.

پایان میهن پرستی، جریان ارتجاع

مردم در 4 دهه اخیر مختصات حضور خود در میدان را با رهنمودهای ائمه انقلاب می دانند. به هیچ وجه اجازه ندهید جریان واکنش آرایش میدان را تغییر دهد.

شبکه های سیاسی و رسانه های غرب و یگان ویژه رومانی جبهه ای در داخل و خارج تشکیل داده اند که برخی از احزاب به اصطلاح اصلاح طلب به فکر دفاع از منافع غرب، احیای حاکمیت آمریکا و زدن خنجر از پشت به مردم ایران هستند.

وظیفه گروه تضعیف قدرت مردم ایران و تحریف واقعیت های امروز ایران و تقویت آمریکاست.

دکان میهن پرستی باز کردند، دروغ، ناسزا، مصلوب شدن، بی تفاوتی و تقلب می فروختند.

ریخت شناسی «واکنش در ایران» در دستان «ارتجاع عربی» بسیار مهم است.

کسانی که در جهاد بیانیه نقش دارند باید لایه بندی جریان داخل و خارج را افشا کنند.

در حال حاضر هزاران نفر از نخبگان و روشنفکران مبارز جهان از 134 کشور از 5 قاره در ایران به ویژه تهران و قم در دانشگاه ها و سمینارها به مطالعه و فراگیری علم مبارزه با امپریالیسم می پردازند. از منظر عالم پربرکت قرآن و فرهنگ

اهل بیت (ع) علم مبارزه با ظلم و ظلم جهانی است. همان علمی که پرچم آن را انبیا و اولیای الهی در طول تاریخ بر دوش می کشند و اکنون در زمان ما ائمه انقلاب با قدرت و قوت آن را حمل می کنند. انقلاب در 43 سال گذشته از اقیانوسی از توطئه ها و تقابل های امپریالیسم جهانی و ضربات پی در پی آنها و غبار طوفان های سهمگین، سیاسی، اقتصادی و فرهنگی سالم و قدرتمند عبور کرده است. انقلاب اسلامی در آستانه جهانی شدن است. میهن پرستی یک مشت مزدور بی مزد نمی تواند به مشروعیت الهی و مردمی نظام خدشه وارد کند.

محمدکاظم انبارلویی

منبع: ماموریت

انتهای پیام/