پاکسازی 800 هزار متر مربع از عابر پیاده منتهی به حرم امام خمینی (ره)به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، مهدی هدایت شهردار منطقه 19 با اشاره به اینکه تمامی اقدامات ثمربخش این اداره کل از ابتدا تا پایان مراسم شهر به صورت منسجم و بدون وقفه انجام شد، افزود: ترافیک، عمران و فضای اجتماعی انجام شد. به صورت فوق العاده مطلوب و ایده آل مطابق با کارهای محوله به منطقه 19 جهت آماده سازی حریم حرم مطهر امام اعظم.

هدایت از پاکسازی و چرخش بیش از 800 هزار متر مربع بزرگراه و معابر منتهی به حرم مطهر و اختتامیه سی و سومین سالگرد حضرت امام خمینی (ره) خبر داد.

وی با اشاره به جمع آوری بیش از 10 تن زباله توسط 5 دستگاه فن مکانیزه گفت: جمع آوری زباله و عملیات پاکسازی کامل در بزرگراه شهید هاشمی، خلیج فارس، بلوار علامه عسگر و یادگار امام و اراضی بایر منتهی به حرم بیشتر استفاده کنید. بیش از 250 نفر.” نیروی خدمات شهری، فضای سبز و 50 نفر نیروی پسماند و شستشوی نگهبان و میز به طول 50 هزار متر توسط ماشین رومیزی انجام شد.

شهردار منطقه 19 در 14 خرداد از ارزیابی و بازرسی کارشناسان HSE در محدوده معابر منتهی به معبد و پارکینگ های اطراف معبد خبر داد و گفت: مسیرها و پارکینگ ها نیز ارزیابی شده است. که مهم و شایسته تلقی می شدند.

انتهای پیام/