پالایش نهضت ملی مسکن خرداد ماه به پایان می‌رسدبه گزارش بازار، خلیل محبت خواه گفت: سیاست دولت در بخش مسکن ساخت سالانه یک میلیون واحد است که در استان تهران افرادی که فرم (ج) آن ها سبز باشد و حائز باشند می توانند در این طرح ثبت نام کنند.

وی ادامه داد: در استان تهران، طرح های نهضت ملی مسکن شناسایی شدند و برای ۲ سال زمین برای ساخت ۳۰۰ هزار واحد در نظر گرفته شده است.

مدیر کل شهرسازی استان تهران گفت: در اکثر شهرها و شهرهای جدید، زمین به پیمانکاران برای اغاز عملیات ارائه و مراحل ساخت و ساز و آماده سازی در حال انجام است.

وی با بیان اینکه طرح نهضت ملی مسکن تا یایان خرداد به پایان می رسد، در طرح نهضت ملی مسکن تا یایان خرداد به پایان می رسد، در طرح نهضت ملی مسکن ثبت نام کننده انجام شده است که پالایش نهایی شده است اما دوباره بازنگری شده است.

محبت خواه گفت: متقاضیان در استان تهران می توانند در شهرهای پرند، هشتگرد، ایوانکی پاکدشت و رباط کریم ثبت نام کنند اما برخی از افراد به طور اشتباهی ثبت نام کردند و از سامانه حذف شدند که برای این افراد تا پایان اردیبهشت ماه فرصتی وجود داشت. برای تغییر شهر را فراهم کرد.

وی تاکید کرد: در طرح نهضت ملی مسکن، کلنگ بهره برداری از ۳۰ هزار واحد به زمین زده شد.

وی افزود: در شورای عالی مسکن درباره افرادی که در طرح های گذشته مسکن ثبت نام کردند اما هنوز هم واحد تحویل نگرفتند تصمیاتی گرفته شده و تا پایان سال تعیین تکلیف و تحویل گرفتن می شود.
وی بیان کرد: که فرم (ج) آن ها سبز و حائز شرایط هستند که بانک معرفی می شوند و اگر هنوز پیامکی به محل ارسال شده ارسال نشده با شهر ثبت نام مراجعه و مدارک خود را تکمیل کنند.

محبت خواه بیان کرد: در برخی از این طرح ها، بین پیمانکار و تعاونی بود که به مراجع قضایی ارجاع داده شد و برخی دیگر از اختلافات بین پیمانکاران بود که آسیب شناسی شد تا راه حل هایی که باید انجام شود.