وظیفه ما در این جنگ رسانه ای چیست؟گزارش کردن شبکه خبری تهران نیوزمحسن راعی از فعالان عرصه فرهنگی در یادداشتی نوشت: با شکل گیری انقلاب شکوهمند اسلامی ایران از یک سو شاهد شکوفایی روزافزون اندیشه و اندیشه و رشد انقلاب و جبهه استکبار بود. . از مخالفان او در طرف مقابل، و لذا دشمنان از اول تمام تلاش خود را برای نابودی، یاری الهی انجام دادند، با رهنمودهای الهی امام راحل و یاران صالحش، جبهه انقلاب هر روز تقویت می‌شد. شیطان آشفته تر از گذشته، جنگ تحمیلی، ترورهای پی در پی مردم و مسئولان و کمر شکنان تحریم ها، اختلافات داخلی، احزاب وابسته و ذی نفوذ و… هیچ کدام نتوانسته اند جلوی انقلاب را بگیرند و نخواهند کرد.

جنگ های نیابتی، پرورش خونخوارانی مانند القاعده و داعش و اعزام آنها به منطقه برای تحت فشار قرار دادن جمهوری اسلامی ایران، نه تنها آرمان های ما را تضعیف کرده، بلکه قدرت واقعی انقلاب اسلامی در منطقه را به جهانیان نشان داده است. و لذا دشمن امروز درگیر جنگ است. نرم و نابرابر پروژه نفوذ فرهنگی را با استفاده از فضای مجازی و رسانه ای آغاز کرده است. فضای مجازی و رسانه ای با وجود مزیت های ارزشمندی که دارد، می تواند در گسترش علم و ایمان موثر باشد، اما می تواند منشأ نفوذ و تخریب نیز باشد، به همین دلیل امروز جنگی آغاز شده، آرام و نرم شده است که به عنوان الف. موریانه از درون یک ویروس ایمان، اعتقاد، فرهنگ، آداب و رسوم، آداب و رسوم، غیرت و انسانیت را هدف قرار داده است. و ما مصمم هستیم که در جنگ بمانیم و همچنین نیاکانمان که در جنگ تحمیلی مردم ایستادند و به فرموده امام خود بیایید عرصه فرهنگ را به میدان جهاد تبدیل کنیم.

حضرت امام خامنه ای فرمودند: اگر از فضای مجازی خارج شویم، اگر نیروهای مومن و انقلابی از این میدان دوری کنند، قطعا ضربه می خوریم و هرکس به اندازه ظرفیت، توانایی و مهارت خود در این میدان حضور داشته باشد. ما هم آمدیم. و به دشمن هشدار می دهیم، به کسانی که دانسته و ندانسته اعم از وزرا، هنرمندان و احزاب سیاسی، ابزار دشمن شده اند و فضای ارزشمند مجازی را به محلی برای تشویش اذهان عمومی برای خود تبدیل کرده اند، هشدار می دهیم که به محضر خود بیایند. حواسمان باشد و از معاشرت با شیطان بزرگ دست برداریم و اعلام کنیم تا در این زمینه جدی عمل کنیم، قاطعانه و انقلابی با ظلم برخورد خواهیم کرد.

ما از شهدای خود آموخته ایم که برای تحقق وعده های الهی اگر ایستادن تا پای جان لازم باشد برای اجرای حکم عدل الهی تا پای جان ایستاده ایم و اگر شیاطین بخواهند به راه آلوده ادامه دهند. انتخاب کرد، در آوردن آنها به امت حزب الله، باید منتظر باشیم، دست انتقام الهی باشیم. حضرت امام خامنه ای فرمودند: «کار در فضای مجازی مانند تذکر مستحب بعد از نماز ما باشد» در این جنگ نرم و نابرابر که دشمن ایمان و غیرت و اعتقاد جوانان ما را هدف گرفته است، دست یاری به سوی همه کسانی که می توانند. . از سربازان ولایت در جهاد بیرون می روند و از آنها کمک می خواهیم، ​​خدا رحمتت کند شهادت در سبیل…

انتهای پیام/