وضعیت مبهم 2 ستاره استقلال برای بازی مقابل گل گهرگزارش کردن شبکه خبری تهران نیوزتیم استقلال تهران روز گذشته در یک بازی تدارکاتی به مصاف تیم ملی دانشجویان رفت و نتیجه را 2-1 واگذار کرد.

آبی پوشان که با جدیت خود را برای تعطیلات لیگ برتر آماده می کنند، امروز تمرینات تیمی خود را برای هفته هفتم ادامه خواهند داد.

عزیز بک امانوف که تا کنون شانس حضور در استقلال را نداشته است، روز پنجشنبه پس از بازگشت از اردوی تیم ملی ازبکستان به تمرینات استقلال اضافه شد. این بازیکن روز گذشته بیست دقیقه در ترکیب آبی پوشان تهران به میدان رفت. به نظر می رسد به این ترتیب او توانسته نظر سافینتو را به خود جلب کند و باید دید پس از 6 هفته در لیست استقلال قرار می گیرد یا خیر.

پیمان بابایی و آرمان رمضانی دو بازیکن مصدوم استقلال هستند که تمرینات سبک را آغاز کرده اند اما وضعیت هر دو مهاجم برای حضور در لیست 50-50 است. کادر پزشکی این تیم در تلاش است تا بابایی و رمضانی را برای بازی هفتم آماده کند اما فعلا وضعیت آنها برای این دیدار مشخص نیست.

همچنین محمدحسین زواری مصدوم است و هم اکنون تمرینات ویژه ای را پشت سر می گذارد. به این ترتیب بعید است به بازی گل گهر برسد.

تیم فوتبال استقلال روز شنبه نهم مهرماه در سیرجان میزبان گل گهر است که سه امتیاز این دیدار برای هر دو به عنوان تیم های سوم و دوم جدول اهمیت زیادی دارد.

منبع: فارس

انتهای پیام/