ورا و آجورلو به زودی پای میز مذاکره خواهند رفت


بر اساس گزارش ها شبکه خبری تهرانماندن یا جدایی وریا غفوری از استقلال به سوالی جدی برای هواداران این باشگاه تبدیل شده است. کاپیتان محبوب آبی ها که قراردادش با این تیم به پایان رسیده است بارها در صحبت های خود مدعی شده که از سوی مدیران باشگاه برای تمدید قرارداد با او تماسی گرفته نشده است.

وریا در روزهای اخیر بدون توجه به حواشی اخیر که گریبانگیر او شده است، یک تورنمنت دوستانه تنیس فوتبال برگزار کرده است. جایی که با چند ستاره فعلی و سابق فوتبال و فوتبال مانند علی قلی زاده، میلاد زکی پور، وحید شمسایی، آندرانیک تیموریان و … در مسابقات شرکت کرده است.

انتشار ویدئویی از عکس یادگاری وریا با هواداران استقلال جنجال زیادی به پا کرد. او در همان لحظه اعلام کرد که جدیدترین عکس هایش با لباس استگال از او گرفته خواهد شد. فیلم سخنان غفوری به سرعت در فضای مجازی منتشر شد و باعث نگرانی هواداران شد.

غفوری یک روز پس از انتشار این ویدئو در دور پایانی مسابقه تنیس فوتبال این بار مقابل خبرنگاران حاضر شد. وی با تاکید بر علاقه خود به تمدید قرارداد با استقلال گفت که دوست دارد برخلاف برخی از کاپیتان های سابق این تیم با لباس استقلال از فوتبال خداحافظی کند.

تقاضای اکثریت هواداران استقلال برای حفظ وریا، سطح فنی خوب بازیکن و نبود جایگزین باکیفیت برای آن، حتی مدیران استقلال را به فکر حفظ این بازیکن انداخته است، اما به دلیل زمان بر بودن روند مذاکرات با تیم های مختلف. گزینه های انتخاب مربی جدید، هیچ ارتباطی با وریا برای محافظت از او وجود ندارد.

در مجموع به نظر می رسد طی روزهای آینده پس از تعیین تکلیف نهایی کادرفنی استقلال و با تایید ریکاردو ساپینتو، صحبت هایی برای ماندن وریا در تیم آغاز شود و او با مدیران باشگاه به مذاکره و مذاکره بنشیند. تیمش را افزایش دهد قرارداد.

اینکه انتخاب سرمربی جدید باید اولویت اصلی مدیران استقلال باشد کاملا مشهود است و می توان فهمید که وریا در روزهای مذاکره برای انتخاب سرمربی از مصاحبه اجتناب کرده است تا همه چیز به نتیجه برسد. بی سر و صدا برو.

با توجه به سابقه مصطفی آجورلو در ذهن هواداران، به نظر می رسد در روزهای آینده شاهد حضور غفوری و مدیر برنامه هایش برای ادامه همکاری دو طرف باشیم.

ورا و آجورلو به زودی پای میز مذاکره خواهند رفت ورا و آجورلو به زودی پای میز مذاکره خواهند رفت ورا و آجورلو به زودی پای میز مذاکره خواهند رفت

عکس ها : امیرحسین جیغ زد

منبع: ورزش سه

انتهای پیام/