وداع سپاهان همراه خود لیگ قهرمانان آسیابه گزارش آنلاین خبری تهران نیوز، دیدار دو خدمه سپاهان و الدحیل در داخل کپک هفته پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا ساعت ۲۱:۴۵ {دقیقه} {در شهر} بریده عربستان برگزار شد کدام ممکن است این دیدار سرانجام همراه خود شکست ۵ بر ۲ سپاهانی‌ها منجر به. همراه خود این نتیجه نهایی شاگردان نویدکیا همراه خود روبرو شدن در داخل کلاس {سوم} گروه خود به دلیل صعود به مرحله حذفی باز ماندند.

سپاهانی‌ها تفریحی را هجومی تحریک کردن کردند و در داخل یکسان {دقیقه} خوب شکاف‌ای به همان اندازه گلزنی نداشتند. ضربه اوج محمدرضا حسینی را علی عفیف، مدافع الدحیل به دلیل روی جاده دروازه بیرون از در کشید و مانع شدن گلزنی شاگردان نویدکیا شد.

در داخل {دقیقه} ۱۰ ضد {حمله} تحت تأثیر قرار دادن آسا قطری‌ها روی پاس عنوان‌تائه‌هی به الونگا رسید و این است مهاجم توانست دروازه رشید مظاهری را باز تدریجی و اولیه گل تفریحی را به ثمر برساند.

سپاهانی‌ها پس به دلیل خریداری شده گل حمله ها خود را بهبود دادند. در داخل {دقیقه} ۲۰ سانتر میلاد جهان همراه خود ضربه اوج دانیال اسماعیلی‌فر به نژادمهدی رسید و سرانجام ضربه اوج مدافع سپاهانی‌ها وارد دروازه الدحیل شد به همان اندازه تفریحی به جذب می کند کشیده شود.

در داخل {دقیقه} ۳۷ پاس در داخل عمق مدافع الدحیل به الونگا رسید و این است مهاجم برخلاف گردش تفریحی گل دوم تیمش را وارد دروازه مظاهری کرد.

در داخل {دقیقه} ۴۱ {حرکت} انفرادی جونیور و ضربه زیبای او به دلیل پایین محوطه در داخل جریمه {گوشه} دروازه سپاهان جای گرفت.

در داخل {دقیقه} ۴۹ پاس رو به جلوی عنوان‌تائه‌هی و ضربه بغل پای ساسی نتیجه در گل چهارم شاگردان کرسپو شد.

در داخل {دقیقه} ۸۲ سروش رفیعی به دلیل روی موفق کاشته به چیز خوب در مورد دروازه الدحیل را باز کرد.

در داخل اولیه {دقیقه} به دلیل وقت‌های تلف شده ادمیلسون جونیور توانست پنجمین گل تیمش را به ثمر برساند و معامله را تمام تدریجی.

این دیدار همراه خود شیوع ۵ بر ۲ الدحیل منجر به. همراه خود این شکست سپاهانی‌ها همراه خود ۷ {امتیاز} در داخل کلاس {سوم} باقی ماندند و به دلیل راهی که در آن‌یابی به مرحله موارد زیر باز ماندند.