واکنش وکیل سرمربی تیم ملی به شایعه شکسته شدن سنگین ترین رای تاریخ ورزش ایرانگزارش کردن شبکه خبری تهران نیوزمدعی شد “رای پرونده ویلموتس منتشر شده و مبلغی که فدراسیون فوتبال باید به ویلموتس بپردازد از 12 میلیون یورو به کمتر از 3 میلیون یورو کاهش یافته است” اما صحبت های وکیل فدراسیون فوتبال. در پرونده ویلموت به نظر می رسد هنوز تصمیمی گرفته نشده و تمام مواردی که این روزها مطرح شده گمانه زنی بوده است.

روزبه وثوق احمدی، وکیل فدراسیون فوتبال ایران در پرونده مارک ویلموتس تاکید کرد که اظهارنظر اخیر وی درباره پرونده ویلموتس همچنان باقی است. وی در خصوص ادعای تقسیم و نصف شدن رای کمیته تعیین وضعیت فیفا گفت: به عنوان وکیل پرونده که در دادگاه حکمیت ورزش حضور دارم می گویم تا این لحظه هیچ دریافتی نداشته ایم. پیامی درباره صدور این تصمیم و همه موارد این است که این گمانه زنی رسانه هاست.

وی در پاسخ به این سوال که دلیل این گمانه زنی چیست؟ وی توضیح داد: بسیاری از پرونده های CAS به تعویق می افتد. در مورد فدراسیون فوتبال ایران و مارک ویلموتس، جلسه دادرسی تیرماه سال گذشته برگزار شد و اکنون در چند مرحله به تعویق افتاده است، اما در 20-25 روز گذشته CAS اخطار داد که باید مبلغی را پرداخت کنید. مانند باقیمانده حق دادرسی تا بعد از آن رای اعلام می شود. گمانه زنی ها به همین دلیل به وجود آمد. اکنون این مبلغ پرداخت شده و رای صادر شده است.

وکیل ایران در CAS در نهایت در پاسخ به این سوال که آیا احتمال ابطال رای پرونده ویلموت وجود دارد؟ گفت: امیدوارم صداش خراب بشه. تلاش گروهی زیادی انجام شد و امیدواریم رأیی که کمیته وضعیت فیفا صادر کرد، لغو شود. با این حال تا زمانی که حکم صادر نشود، هیچ چیز قطعی نیست و نمی توان چیزی گفت.

منبع: ایسنا

انتهای پیام/