واکنش جالب یک پرسپولیسی به قهرمانی استقلال؛ ۲۷ هفته بدون باخت شوخی است؟!ناصر ابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس ورزشی شبکه خبری تهران‌نیوز با اشاره به قهرمانی استقلال در لیگ برتر فوتبال و به خطر افتادن جایگاه دومی پرسپولیس با شکست مقابل سپاهان اظهار کرد: به هر صورت هیچ تیمی توانایی ندارند که ۶ سال مداوم قهرمانی لیگ برتر فوتبال را از آن خود کند.

وی با اشاره به رکورد شکست‌ناپذیری استقلال تهران در لیگ برتر فوتبال عنوان کرد: این رکورد بی‌معنا نیست و استقلال با تکیه بر توانایی کادرفنی و بازیکنان جوان موفق شد این رکورو جاودانه را خلق کند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس تهران با بیان اینکه استقلال و پرسپولیس بهترین کادرفنی ایران را دارند، افزود: کادرفنی استقلال به بهترین شکل ممکن از نفرات استفاده کرد و مزد تلاش‌های خود را نیز گرفت، در سوی مقابل پرسپولیس مدعی اصلی قهرمانی بود، اما به هر صورت نتوانست استقلال را پشت سر بگذارد.

ابراهیمی با بیان اینکه پرسپولیس ضعیف‌ترین دوران حرفه‌ای خود را پشت سر می‌گذارد، ادامه داد: مدیرعامل پرسپولیس باید برای فصل آینده با جذب بازیکنان توانمند اسب خود را برای قهرمانی زین کند.

وی با اشاره به اینکه رکورد ۲۷ هفته بدون شکست استقلال در لیگ برتر شوخی نیست، افزود: هرچند پرسپولیسی‌ام، اما طرفدار مجیدی هستم و بابت قهرمانی تیمش به او تبریک می‌گویم.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس تهران درباره اینکه صحبت‌هایی مبنی بر استعفای گل‌محمدی مطرح شده است، گفت: درویش نباید با استعفای یحیی موافقت کند و آورذدن سرمربی خارجی نیز در شرایط فعلی به صلاح پرسپولیس نیست و به جای مربی چند میلیاردی خارجی باید دنبال بازیکنان تاپ باشند.

ابراهیمی با بیان اینکه ستاره‌های سرخابی و سپاهان به راحتی از این تیم‌ها جدا شده و به تیم‌های حاشیه خلیج فارس می‌روند، بیان کرد: نباید هرسال بازیکنان تاپ ایرانی به تیم‌های درجه دو خارجی منتقل شوند و ایبن به فوتبال ایران ضربه می‌زند.

انتهای پیام/*