همدلی و همراهی یکی از فضایل بزرگ ملت ایران اسلامی است.



همانطور که گزارش شده است شبکه خبری تهرانرئیس سازمان بازداشت شدگان باسک ظهر امروز (۹ تیر) در مراسم اهدای ۲۴۰ سری کمک به نخبگان جوان در مجتمع لاله ولفر گفت: و یاری وفادار.

سردار «غلامرضا سلیمانی» با بیان اینکه زندگی در میان ملتی مانند ایران نیازمند شکر فراوان است، گفت: نوع کار و همدلی باید به یک حرکت عمومی تبدیل شود و باید از ظرفیت های فراوانی که وجود دارد استفاده کرد و رسانه ها را بیان کرد باید تلاش کنیم تا این امر شکل بگیرد. . حرکت عمومی در کشور

رئیس سازمان پایه مستضعفان با بیان اینکه در ایام کرونا شاهد این کمک های مومنانه در قالب مردم پایه بودیم، تصریح کرد: خدمات نظام اسلامی در ایام کرونا مرهون مردم عزیز بوده است. ایران اسلامی امروز شاهد کنترل بیماری عروق کرونر در کشور هستیم.

سردار سلیمانی با اشاره به اینکه سلامت چراغ های تابناک و شعله های امید باید با کمک رسانه ها توسعه و ترویج شود، تصریح کرد: آمادگی و استعداد در این ملت از فضایل بارز مردم ایران است.

وی گفت: ما ملت بزرگی هستیم، فرهنگی که در سایه فرهنگ آشوری، در سایه امام رضا (ع) زندگی می کنیم و از نعمت هایی که خداوند متعال به ما عطا کرده است، برخورداریم.

سردار سلیمانی گفت: آبشارها امیدوارند به نهرهای عظیم باران عشق، رحمت و همدلی تبدیل شوند و این ویژگی مکتب ما و مردم ایران است.

رئیس سازمان باسک برای تحقیق گفت روزهای موعود برای مردم ایران در پیش است و به زودی خبرهای خوبی در زندگی مردم ایران منتشر خواهد شد.

انتهای پیام/