هدف از نام «جهاد تبیان» چه بوده است؟ / لزوم توضیح رویداد حقوق شرکتمصطفی طاهری در گفت و گو با خبرنگار سرویس سیاسی شبکه خبری تهران با تاکید بر تحقق جهاد توضیح داد وی گفت: امروز اطلاعات به راحتی منتقل می شود و مردم اخبار را دریافت می کنند و رسانه ها در این زمینه نقش مهمی دارند.

وی افزود: رسانه ها و فضای مجازی مهم ترین ابزار انتقال اطلاعات هستند و از این طریق مردم از اخبار ایران و جهان مطلع می شوند، بنابراین باید با انتقال صحیح اخبار از هرگونه سوءتفاهم جلوگیری کرد.


بیشتر بخوانید:

فتح کورمرمشهر را می توان با جهاد توضیح داد


نماینده مردم زنگبار و طارم در مجلس شورای اسلامی افزود: در صورت عدم تفسیر صحیح از اخبار، دشمنان فرصت را مغتنم شمرده و اخبار کذب را منتشر می کنند و این امر ممکن است جوانان را به اشتباه بیندازد.

تئوری خاطرنشان کرد: اخباری که اکنون ارائه می شود ترکیبی از حق و باطل است و جوانان برای دسترسی به اخبار صحیح باید از منبع موثق به این مهم دست یابند.

وی در ادامه تصریح کرد: مردم باید اخبار صحیح را بدون نگاه به اخبار دشمن به دیگران برسانند و مسئولان و مردم در این دیدار نقش بسزایی دارند و اندیشه های الهی امام راحل را تبیین کنند. و مقام معظم رهبری.» .

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دشمن از طریق محافل کذب سعی در انتشار اخبار و اطلاعات دارد تا اذهان جوانان را مشوش کند گفت: ، ما به جهاد تبیین دست یافتیم.

طاهری افزود: ماهواره و فضای مجازی ابزار دشمن برای تحت فشار قرار دادن جامعه برای دستکاری محتوای صحیح اخبار و ارسال مجدد آن به مردم است و اگر در مقابل دشمن ایستادگی نکنیم و شفاف سازی نکنیم، جوانان ممکن است در خطر در آینده

وی خاطرنشان کرد: در بمباران رسانه ای کنونی، اگر «اعلامیه جهاد» را اجرا کنیم، می توان به آینده کشور و حفظ جوانان در برابر خطرات امیدوار بود.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: جهاد تبیینی بر اعمال و رفتار آینده تأثیر می گذارد و مردم باید بر اساس این بیانیه تصمیم بگیرند و برنامه های آینده خود را کشف کنند.

انتهای پیام/*