هافبک های پرسپولیس خوب به مهاجمان غذا نمی دهندادموند بشیکپیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس تهران در گفت و گو با خبرنگار سرویس ورزشی شبکه خبری تهران نیوز وی با اشاره به عملکرد تیم فوتبال پرسپولیس در لیگ برتر فوتبال گفت: پرسپولیس برخلاف فصول گذشته در این فصل عملکرد نوسانی داشت و نتوانست انتظارات هواداران خود را برآورده کند.


بیشتر بخوانید:

پیش بینی تلخ علی پروین به حقیقت پیوست


وی افزود: البته بردهای پرسپولیس را می توان با گل های مساوی یا برد حریفان در لیگ روبرو کرد و گل محمدی باید هرچه زودتر با تغییر تاکتیک به روند گلزنی مهاجمان خود سرعت ببخشد.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: به جز لوکادیا که تاثیر زیادی در هدایت پرسپولیس دارد، سایر بازیکنان هنوز نتوانسته اند به گل محمدی کمک کنند.

بزیک در تحلیل نقاط ضعف تیم فوتبال ده پرسپولیس گفت: این تیم در خط هافبک ضعف هایی دارد به طوری که اغلب در تغذیه مهاجمان ناکام است، امیدوارم بازیکنان بتوانند به وظایف خود در لیگ به درستی عمل کنند.

وی در پاسخ به این سوال که پرسپولیس را مدعی اصلی قهرمانی می دانید؟ وی بیان کرد: این تیم قطعا قهرمان می شود، زیرا پتانسیل قهرمانی را دارد و بازیکنان بسیار خوبی را به خدمت گرفته است.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: البته تیم های استقلال، سپاهان، گلگهر، تراکتورسازی تبریز و …. امسال قهرمان خواهد شد.

بزیک افزود: خوشبختانه لوکادیا در پرسپولیس مستقر شد و دیابات با گلی که این هفته به ثمر رساند نشان داد برای گل های بعدی آماده است.

انتهای پیام/*