نگه داشتن یحیی در پرسپولیس اشتباه بودبر اساس گزارش ها شبکه خبری تهرانمحمد برزگر در خصوص نقل و انتقالات پرسپولیس گفت: جذب های خوبی در حال انجام است اما موضوعی که آنها را نگران می کند تسویه حساب مالی آینده آنهاست. قبل از امضای قرارداد باید منابع مالی را مشخص کنند تا به عنوان بازیکنان خارجی بدهی برای باشگاه نباشد. البته جذب بازیکن به تنهایی برای نتیجه گیری کافی نیست و مسائل مهم دیگری نیز وجود دارد.

وی افزود: یحیی گل محمدی به یاد دارد که در سال 82 پرسپولیس بهترین ها را به خدمت گرفت و همه می گفتند تیم رویایی است اما در نهایت به 8 نفر رسیدیم زیرا بازیکنان تیم مثل علی دایی، افشین فیروانی و کریم باقری همگی عالی بودند. . و هیچ کس مربی نبود، نشنید و بین بازیکنان اختلاف شد.

پیشکسوت پرسپولیس گفت: مسئولان باشگاه می خواهند با ستاره ها نقاط ضعف تیم را برطرف کنند و این به ضعف مدیریتی برمی گردد که فقط به فکر تیم اصلی است.

مدافع سابق پرسپولیس درباره آکادمی این باشگاه گفت: تیم های پایه برای بازیکن سازی نیاز به بودجه جداگانه و مربیان تخصصی دارند. ما در حال حاضر بازیکنان خوبی را در آکادمی تربیت کرده ایم که آماده حضور در تیم بزرگسالان در فصل آینده هستند، اما این نیاز به مربیگری از آکادمی دارد. گل محمدی و دستیارانش یک بار هم برای تیم های پایه بازی نکرده اند و رفتارشان نشان می دهد که به فکر بازیکنان ساخته نیستند.

وی افزود: بهتر است در قرارداد سرمربی، نظارت و استفاده از پایگاه ها قید شود. بازدید دستیاران نیز انگیزه بسیار خوبی به بازیکنان می دهد و همه مسائل به برنامه ریزی مدیریت باشگاه برمی گردد.

برزگر ادامه داد: در نهایت امیدوارم همه دست به دست هم بدهند تا پرسپولیس در فصل پیش رو به موفقیت برسد و هواداران میلیونی خود را شاد کند.

منبع: خبرآنلاین

انتهای پیام/