نگران عوارض جانبی مرتبط با Vax هستید؟ نفس راحت تر یک سال بیرون


عکس توسط RODNAE Productions در Pexels.com

من در یک سالگرد دریافت واکس کووید-19 فایزر هستم. من شروع به نگرانی کمتری در مورد اثرات نامطلوب می کنم، نه اینکه خواب زیادی به خاطر آن از دست داده باشم. خوشبختانه، من هیچ صحبتی در بیمارستان خود در مورد نیاز به تقویت کننده ها نمی شنوم. با این حال، من نمی‌شنوم که هیچ یک از اجباری‌های واکس بگویند «ما اشتباه کردیم». یکی از بستگان من اکنون در جستجوی شغل است و گزارش می دهد که اکثر مشاغل ارسال شده هنوز به وکس نیاز دارند. باور نکردنی!

بیمار عاقلانه است که به دور نگاه کند. اگر به داخل شدن سوزن نگاه کنید، درد بیشتری خواهد داشت.

از استیو کرش:

بسیاری از مردم تصور می کردند که واکسن شما را به سرعت می کشد (در دو هفته اول) زیرا در آن زمان است که مردم متوجه این ارتباط می شوند و آن را به VAERS گزارش می دهند. [Vaccine Adverse Event Reporting System in the U.S.]. این هنوز هم صادق است؛ برخی از مردم را به سرعت می کشد: نیمی از مرگ و میرها در VAERS گزارش شده است در چند هفته اول هستند.

اما کلمات کلیدی “گزارش شده در VAERS” هستند. به نظر می رسد که اگر آن محدودیت را نداشته باشیم اما فقط به این فکر کنیم که بیشتر مرگ و میرها پس از واکسیناسیون کووید چه زمانی اتفاق می افتد، پاسخ متفاوت است.

با تشکر از یک یاور [whistleblower] که در HHS کار می کند [Health and Human Services in the U.S.]، اکنون به وضوح می توانیم ببینیم که بیشتر مرگ و میرهای ناشی از واکسن به طور متوسط ​​5 ماه از آخرین دوز روی می دهد. این برای دوز دوم است. ممکن است هر چه تعداد ضربات بیشتری دریافت کنید کوتاهتر می شود، اما هر دو راه بحث وجود دارد (زیرا تعصب بازمانده ممکن است وجود داشته باشد). با استفاده از داده‌های بریتانیا، می‌توانیم به وضوح ببینیم که زمان تاخیر حدود 23 هفته است (بنابراین کمی بیشتر از 5 هفته). به زودی به آن می پردازیم.

این تاخیر توضیح می دهد که چرا شرکت های بیمه عمر در سه ماهه سوم و چهارم اوج مرگ و میر ناشی از همه علل را برای افراد زیر 60 سال دریافت کردند. [3rd and 4th quarters of 2021] به جای اینکه بلافاصله پس از شلیک ضربات.

تأخیر پنج ماهه همچنین با گزارش های مرگ و میر که در آن افراد در حال ابتلا به سرطان های تهاجمی جدید هستند که در یک دوره 4 تا 6 ماهه آنها را می کشد، مطابقت دارد.

تأخیر 5 ماهه مرگ نیز تنها با استفاده از داده های اروپایی تأیید شد. آن تحلیل در 11 آگوست ارسال شد، اما پس از نوشتن این پست در مورد آن مطلع شدم.

بنابراین هنگامی که از مرگ ناشی از سکته مغزی، ایست قلبی، حمله قلبی، سرطان و خودکشی می شنوید که حدود 5 ماه پس از واکسیناسیون اتفاق می افتد، به خوبی می تواند مرگ ناشی از واکسن باشد.

کرش نتیجه می گیرد که:

داده های انگلستان اثبات آماری علیت مرگ‌ها را نشان می‌دهد (001/0p<): دوز واکسن با مرگ و میر بیش از 23 هفته بعد دنبال می شود. وابستگی به دوز کلیدی برای نشان دادن علیت است. اگر کسی نمی تواند این را توضیح دهد، اصل احتیاط پزشکی است هر جامعه اخلاقی را ملزم می کند که اکنون واکسن ها را متوقف کند.

این نمودار که به صورت عمومی در دسترس نیست، از فایل اصلی مرگ تامین اجتماعی ایالات متحده است. این آمار مرگ و میر سال 2021 را با مرگ و میر در سال 2020 مقایسه می کند. شما نمی توانید چنین افزایشی در مرگ و میرها داشته باشید مگر اینکه چیزی بسیار کشنده بر تعداد زیادی از مردم تأثیر بگذارد. این توضیح می‌دهد که چرا شرکت‌های بیمه در سراسر جهان در سه‌ماهه سوم و چهارم سال 2021 شاهد افزایش شدید مرگ و میر بودند. این واکسن صرفاً به طور متوسط ​​5 ماه از آخرین تزریق برای کشتن افراد طول می‌کشید. اوج در اینجا 9 سپتامبر 2021 است.

در اخباری که احتمالاً مرتبط است، حدس بزنید که قاتل اصلی در آلبرتا، کانادا، در این زمان چیست. “دلایل نامشخص و ناشناخته.” من از یک کشور توسعه نیافته و جهان سوم انتظار دارم، اما نه از کانادا. آیا آنها سعی می کنند چیزی را پنهان کنند؟

برای توجه شما، ایمن و موثر: نظر دوم (من آن را ندیده ام):

استیو پارکر، MD

جلد اول کتاب Conquer Diabetes and Prediabetes