نکونام برای پیوستن به استقلال ریسک نکردکامرون منزوی، عضو سابق هیئت مدیره باشگاه استقلال تهران در گفت و گو با خبرنگار سرویس ورزشی شبکه خبری تهران وی با اشاره به وضعیت تیم فوتبال استقلال تهران پس از جدایی فرهاد مجیدی، گفت: متاسفانه استقلال وضعیت خوبی ندارد و با جدایی فرهاد روزهای نقل و انتقالات به سرعت می گذرد و تیم رقیب (پرسپولیس) به خدمت گرفته شده و استقلالی ها این کار را انجام می دهند. هنوز سرمربی ندارم!»

وی افزود: بدیهی است سردار آجورلو با درایت و اقتدار شرایط استقلال را برعهده دارد و قطعا بهترین سرمربی را برای این تیم انتخاب خواهد کرد و استقلال تهران با جذب بازیکنان مورد نیاز فصل را با اقتدار آغاز خواهد کرد.


بیشتر بخوانید:

قهرمانی استقلال حاصل درایت مدیریت و کادر فنی بود


یکی از اعضای سابق هیات مدیره باشگاه استقلال تهران با بیان اینکه زمان برای مصدومیت استقلال تلف می شود، درباره گزینه های پیشنهادی ژوزه مورائیس و الکساندر نوری برای حضور در بانک استقلال گفت: گزینه هایی که شما نام بردید قطعا صلاحیت حضور دارند. روی نیمکت استقلال و مربیان بزرگی هستند. ، اما اینها حدس و گمان است و تا نهایی شدن آن نمی توان نظر قطعی داد و گزینه ها فقط یک بازی با نام است.

منزوی یادآور شد: نکونام بهترین گزینه برای سرمربیگری استقلال بود زیرا بازیکنان استقلال را به خوبی می شناخت و می توانست برای فصل آینده تیم خوبی بسازد اما در نهایت برخلاف مجیدی که سال گذشته ریسک کرد و جواب گرفت، قبول نکرد. . ، اما Neconom این ریسک را پذیرفت.

وی خاطرنشان کرد: اکنون بازیکنانی که قراردادشان به پایان رسیده بلاتکلیف هستند، در حالی که سرمربی آینده باید کادرفنی تصمیم بگیرد و مدیریت نمی تواند مداخله کند، البته مربی خارجی برای اجرای ایده های خود در استقلال نیاز به زمان دارد، بنابراین هواداران باید آنها را به کار بگیرند. صبور هستند

عضو سابق هیأت مدیره باشگاه استقلال تهران افزود: هر مردی که سرمربی استقلال شده باید بدون حاشیه کار کند و مزیت مربی خارجی این است که اهل حاشیه نیست و فقط به ایران می آید و بر خلاف داخلی کار می کند. مربی. مربی که می تواند تیم را به حاشیه براند.”

انتهای پیام/*