نکاتی برای دستیابی به اهداف تناسب اندام در سال 2021


همیشه این مهم نیست که تناسب اندام را در اولویت قرار دهید ، اما اگر می خواهید سالم باشید و در آینده احساس خوبی داشته باشید ، ارزشش را دارد. نکته اصلی این است که راه هایی را پیدا کنید که برای شما و شیوه زندگی شما مناسب باشد. در این پست وبلاگ ، ما شش نکته مختلف را مورد بحث قرار می دهیم که می تواند به شما در رسیدن به اهداف خود در سال 2021 کمک کند!

1. پیشرفت خود را با یک ردیاب تناسب اندام پیگیری کنید

می توانید از برنامه ای در تلفن خود برای پیگیری تعداد کالری سوزانده شده ، تعداد گام هایی که برمی دارید یا مایل های طی شده در طول روز استفاده کنید. برخی از ردیاب های تناسب اندام همچنین شامل یک مانیتور ضربان قلب و یک مانیتور خواب هستند که برای ردیابی سلامتی عالی هستند. این ابزارها مشاهده پیشرفت را در طول زمان آسان تر می کنند ، بنابراین به جای تسلیم شدن ، می توانید از پیشرفت های حاصل شده انگیزه بگیرید.

2. با تعیین اهداف و یادآوریهای واقع بینانه ورزش را به یک عادت تبدیل کنید

بهتر است اهداف واقع بینانه تعیین کنید – سعی نکنید از 0 دقیقه در روز به 60 دقیقه در روز برسید. در عوض ، در طول روز اهداف کوچکی تعیین کنید که مکمل هدف بزرگ شما باشد. به عنوان مثال ، اگر می خواهید روزانه 20 دقیقه تمرین کنید ، سعی کنید هر ساعت یک یادآوری تنظیم کنید و هنگام تماشای تلویزیون یا استراحت در محل کار ، چند تمرین سریع انجام دهید.

3. فعالیتی را که دوست دارید انجام دهید پیدا کنید تا بتوانید در دراز مدت به آن پایبند باشید

سعی کنید ورزشی را که دوست دارید پیدا کنید – دویدن ، وزنه برداری یا بوکس. اگر از این فعالیت لذت می برید ، به احتمال زیاد برای مدتی به آن پایبند بوده و به پیشرفت خود در سفر تناسب اندام خود ادامه می دهید.

اگر هیچ یک از این فعالیت ها لذت بخش به نظر نمی رسند (یا اگر هیچ چیز برای شما جالب به نظر نمی رسد) ، سعی کنید انواع مختلف تمرینات را کاوش کنید تا زمانی که یکی از تمرینات مناسب را پیدا کنید!

4. به اندازه کافی بخوابید

کمبود خواب می تواند منجر به بی حالی و کاهش انگیزه برای ورزش یا رژیم شود. بنابراین ، بهتر است حداقل هشت ساعت در شب بخوابید. این باعث افزایش انرژی شما می شود و انگیزه بیشتری برای کار در آن روز ایجاد می کند.

5. به کلاس تناسب اندام گروهی بپیوندید

پیوستن به گروهی برای همکاری به شما کمک می کند تا انگیزه و مسئولیت پذیری خود را حفظ کنید. این یک راه سرگرم کننده برای داشتن تناسب اندام با خروج از خانه است! اگر به دنبال باشگاه ورزشی برای پیوستن هستید ، با مراجعه به وب سایت ما www.fitnessfor10.com Fitness را با 10 دلار بررسی کنید.

گروه رسانه ای آلفا

دیدگاهتان را بنویسید