نشان دادن قدرت ایران در جنگ ترکیبی و تهاجمیدر روزهای اخیر خبرهای امیدوارکننده و خوشحال کننده ای در رسانه های کشور منتشر شده است. خبر ترور فرمانده یگان ترور موساد در حمله پهپادی در اربیل، لغو فروش نفتکش‌های ایرانی در آب‌های یونان و هک کردن سامانه‌های بورس اسرائیل در واکنش به هک کردن سیستم‌های شهری تهران. خبر افتخارآمیز منتشر شده در رسانه های داخلی و خارجی.

اخبار حاکی از آن است که جمهوری اسلامی ایران در منطقه در مقابل رژیم صهیونیستی و اقدامات خرابکارانه و شیطانی آن دست بالا را دارد و در صورت اقدام این دشمن شرور و دروغین علیه ایران و منافع ما در منطقه و جهان، فورا و بدون معطلی قابلیت مقاومت دارد.

موقعیت ایران در مرحله دفاع تهاجمی

سین کنعانی‌مقدم وی در گفت و گو با خبرنگار سرویس سیاسی شبکه خبری تهران نیوز ضمن تحلیل این سه اقدام گفت: به نظر می رسد از مرحله جنگ نرم با رژیم صهیونیستی وارد مرحله جنگ سنگین می شویم و در همین راستا بخش‌های سایبری و ترکیبی ما وارد شده‌اند.» عملیات تهاجمی رخ داده است.

وی افزود: رژیم صهیونیستی بار دیگر از استراتژی هزار ضربه چاقو یا چاقو علیه ایران استفاده کرده و در این راستا از تمامی ابزارهای سایبری، تروریستی، اطلاعاتی، خرابکاری و تروریستی استفاده می کند. طبق تدبیر مقام معظم رهبری در مرحله تهاجمی یا جنگ ترکیبی موضع دفاعی هستیم و بر اساس استراتژی جمهوری اسلامی ایران، اسرائیلی ها با هر ضربه ای به کشور ما ضربه خواهند زد، ما گاهی آماده ضربه هستیم. دشمن اشغال شده توسط صهیونیست ها

این کارشناس مسائل بین الملل گفت: بارها نشان داده ایم که قدرت واکنش سریع داریم و این یک مزیت است. جمهوری اسلامی ایران به عنوان نفتکش در سواحل یونان غارت می شود و ملوانان ایرانی بلافاصله کشتی یونانی را در خلیج فارس تصرف می کنند. یا در مقابل ترورهایی که انجام می دهند، پایگاه های اسرائیلی در منطقه بلافاصله مورد حمله موشکی و پهپادی و اقدامات تلافی جویانه قرار می گیرند. یا در جنگ سایبری وقتی خودشان را در جنگ سایبری مشغول می کنند ما این توانایی را داریم که خیلی سریع به مراکز حساس سایبری ایران حمله کنیم.

کنعانی مقدم معتقد است جمهوری اسلامی ایران با نیروی واکنش سریع از مرحله پدافند ترکیبی قادر است وارد عملیات تهاجمی شود و اوج اقتدار و تقابل را همچون کشورمان به نمایش بگذارد.

رژیم صهیونیستی به آخر خط رسیده است

تمیدرضا ترقییکی دیگر از کارشناسان مسائل بین الملل و عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی که در گفت و گو با تهران نیوز گفت: جمهوری اسلامی ایران به سرعت در حال مبارزه سایبری و مبارزه تلفیقی با رژیم صهیونیستی است و مبارزه یک بعد فضای مجازی است. . همچنین شامل استفاده از پهپادها و امکانات جدید است.

وی افزود: جمهوری اسلامی ایران از تمام ابزارهای جنگی خود برای مقابله با عملیات تهاجمی دشمن استفاده خواهد کرد و این نشان می دهد که دشمن صهیونیستی هیچ قدرتی در مقابل جمهوری اسلامی ایران و قدرت مقاومت اسلامی ندارد و به راحتی آسیب پذیر است.”

این کارشناس بین الملل خاطرنشان کرد: در چند ماه گذشته دو طرف تلاش کردند به یکدیگر ضربه بزنند اما آسیبی که صهیونیست ها متحمل شده اند بسیار بیشتر و قابل توجه است. با این حال، تعداد فرماندهانی که اسرائیل از دست داده بسیار زیاد است، فرماندهانی که صهیونیست ها حاضرند با صدها اسیر مبادله کنند.

ترکی گفت: شکایت هایی که رژیم صهیونیستی از جبهه مقاومت و جمهوری اسلامی ایران دریافت کرده است باعث شده است که نخست وزیر این رژیم اعلام کند که اسرائیل در آستانه کشش قرار دارد و شکایت هایی که به دست آورده است کار “

وی گفت: به گفته نفتالی بنت، دولت اسرائیل دست به خودکشی سیاسی و نظامی می‌زند و این به گونه‌ای است که نمی‌تواند او را در داخل و نه بین‌المللی قانع کند. البته مهاجرت روزافزون از سرزمین اسرائیل و مهاجرت معکوس این رژیم به سمت ناامنی اسرائیل، شرایط بحرانی را برای رژیم صهیونیستی ایجاد کرد که نوید قریب الوقوع هولوکاست اسرائیل را می داد. رهبر ذکر شده است. .

بر اساس این گزارش، امروز رژیم صهیونیستی در موضع ضعف قرار دارد و راه برون رفت از این وضعیت را نمی داند. جبهه مقاومت روز به روز قوی‌تر می‌شود، ایران در جنگ سایبری و هیبریدی پیشرفت چشمگیری داشته است و به گفته تحلیلگران بین‌المللی، رژیم صهیونیستی هر ضربه‌ای که به ایران وارد کند، جمهوری اسلامی ده‌ها شکایت را متحمل خواهد شد. بنابراین مقابله و تهدید جمهوری اسلامی ایران، بازی برد- باختی است که رژیم صهیونیستی آن را آغاز کرده و بازنده و برنده آن از قبل مشخص است.

انتهای پیام/*