نشانه های مثبت از احتمال افزایش قیمت کاردانو در ماه می| فعلا اقدام به خرید کنید


به گزارش بازار، قیمت ارز دیجیتال کاردانو در سطح حمایت مهمی قرار گرفته و سرمایه ان را می گیرند پیش از تصمیم مهم فدرال رزرو در خصوص تعیین زمان اجرایی شدن احتمال افزایش نرخ با توجه به بازار راصد کنند.

ارز دیجیتال کاردانو با نام تجاری ADA در حال حاضر روی قیمت 0.7823 دلار می شود که سطح مهمی تلقی می شود. زیرا این توکن اکنون در امتداد پایین ترین سطح از ۱۲ مارس قرار گرفته و نسبت به بالاترین سطوح خود در سال گذشته بیش از ۷۵ درصد سقوط کرده است. با این حساب، به این معنی که ارزش آن از بیش از 91 میلیارد دلار به 25 میلیون دلار کاهش یافته است.

پیش بینی قیمت کاردانو

نشانه های مثبت از احتمال افزایش قیمت کاردانو در ماه می|  فعلا اقدام به خرید کنید

نمودار روزانه نشان می‌دهد که قیمت Ada طی چند ماه گذشته به دلایلی چون تورم و سیاست‌های جنگ طلبانه فدرال برای آن امکان‌پذیر است و همچنین کاهش سرمایه‌گذاری از آن کاهش یافته است. اکنون، این ارز با قیمت 0.782 دلار می شود که سطح حمایت مهمی برای حفظ قیمت فعلی و افزایش احتمالی قیمت کاردانو از همین نقطه به حساب می آید.

اما ادامه روند نزولی، قیمت توکن ADA را به زیر قیمت متحرک ۲۵ روزه و ۵۰ روزه رسیده است، در حالی که اسیلاتور استوکاستیک به زیر سطح فروش بیش از حد رسیده است. با این وجود، با وجود نشانه‌هایی از سقوط، نمی‌توان به ۱ دلار در ماه می‌رد کرد. رسیدن کاردانو به حمایت فعلی بسیار مهم و نشانه مثبتی تلقی می شود، اما افت زیر 0.7 دلار، نمای صعودی را باطل خواهد کرد.

لدا به نظر می رسد بهتر است سرمایه گذاران در ابتدا تصمیم گیری فدرال رزرو در خصوص نرخ بهره بانکی را که اعلام می کند روز چهارشنبه به وقت آمریکا را رصد کرده و سپس به نقشه ها و تحلیل های تکنیکال کاردانو پیش از سرمایه گذاری روی این موضوع می پردازد. مطمئن باشید باید داشته باشید.