نحوه ارتباط با انجمن #TeamLSF


جامعه #TeamLSF

به دوستان جدید نیاز دارید؟ همان! وقتی سفر خودم را برای کاهش وزن طی کردم ، احساس کردم که تنها هستم. گویی هیچ کس واقعاً نخواهد فهمید که من چه چیزی را تجربه می کنم یا چرا تغییرات زیادی را ایجاد می کنم. من واقعاً معتقدم که داشتن یک سیستم پشتیبانی قوی و زنان برای کمک به شما در مسئولیت پذیری ، کلید موفقیت در ایجاد و حفظ تغییرات است ، و این جایی است که جامعه #TeLLFF به آن می پیوندد!

اگر به تازگی با Love Sweat Fitness آشنا شده اید ، می خواهم ارتباط با دیگر دختران بد LSF LSF را برای شما آسان تر کنم تا اهداف خود را روان کنید!

منnstagram

حساب LSF Fitness خود را ایجاد کنید:

این بهترین راه برای اتصال به تیم LSF است! اگر به دنبال پاسخگویی هستید اما نمی خواهید IG شخصی خود را با تمام اهداف تناسب اندام خود غرق کنید ، می توانید حساب تناسب اندام LSF خود را اضافه کرده و ایجاد کنید! در اینجا می توانید سلفی های عرق کرده و #تماس های خود را از برنامه LSF ارسال کنید ، عکس های پیشرفت خود را به اشتراک بگذارید و انگیزه روزانه را از تیم خود دریافت کنید! ما همه با هم در این زمینه هستیم و هرچه بیشتر به اشتراک بگذارید ، بیشتر می توانیم پشتیبانی مورد نیاز خود را به شما ارائه دهیم!

مطمئن شوید که حساب LSF شما عمومی است تا بتوانم پست های شما را ببینم و از شما حمایت کنم!

از هشتگ ها استفاده کرده و جستجو کنید

در اینجا نحوه پیدا کردن دختران بیشتری برای دنبال کردن و ارتباط با آنها ، مشاهده آنچه در Love Sweat Fitness اتفاق می افتد را پیدا کنید و مطمئن شوید که من می توانم بیایم و از شما حمایت کنم!

جامعه #TeamLSF ، نحوه اتصال برای دریافت پشتیبانی و انگیزه

فیس بوک

آیا نیاز به مکالمه با یک دختر دارید؟ گروه مخفی فیس بوک ما مکانی عالی برای اشتراک گذاری ، مشاوره و ارتباط با تیم خود است! امروز درخواست عضویت کنید و ما شما را شامل می شویم. این فقط برای GIRLS است ، بنابراین می توانید با خیال راحت و راحت همه چیز را بریزید!

یوتیوب

آیا مشترک کانال من هستید؟ من هر یکشنبه ویدیوهای جدیدی ارسال می کنم ، زندگی خود ، نکات کاهش وزن و بسیاری از هک های شگفت انگیز را برای کمک به شما در بهترین زندگی خود به اشتراک می گذارم! به انجمن یوتیوب ما بپیوندید و در نظرات سلام کنید تا بتوانم از شما استقبال کنم!

https://www.youtube.com/watch؟v=tIMUyH94y24

به نظر می رسد که به عنوان یک جامعه خدمت می کنیم. ما اینجا به عنوان مکانی امن برای همه زنان هستیم تا بیایند و دیوارهای خود را خراب کنند و به ساختن یکدیگر کمک کنند. در مورد برخی از عمیق ترین ناامنی های خود نسبت به یکدیگر خشن ، صادق و آسیب پذیر باشیم. ما اینجا برای شما هستیم! این انجمن #TeamLSF با سایر افراد متفاوت است و من نمی توانم صبر کنم تا بخشی از داستان شگفت انگیز شما باشم!

خو کتیدیدگاهتان را بنویسید