نام وزیر امور خارجه دیوید فلانچ مدیرعامل و رئیس جمهور! – آمادگی جسمانی


انجمن تناسب اندام پزشکی رئیس و مدیرعامل جدید خود را معرفی کرد

22 ژوئن 2021 – پاینهرست ، NC: انجمن تناسب اندام پزشکی مفتخر است اعلام کند که دیوید فلانچ ، MBA ، FACHE ، FMFA رئیس و مدیرعامل جدید است. انجمن تناسب اندام پزشکی (MFA) یک سازمان عضویت حرفه ای است که در سال 1991 تأسیس شد تا به مراکز درمانی و تناسب اندام پزشکی کمک کند تا از پتانسیل کامل خود استفاده کنند.

فلانچ بیش از 20 سال تجربه مدیریتی در سالن های بدنسازی پزشکی دارد. وی لیسانس علوم ورزشی را از دانشگاه ایالت اوهایو و MBA را از دانشگاه فرانکلین دریافت کرد. وی در 15 سال گذشته در هیئت مدیره وزارت امور خارجه و کمیسیون های مختلف وزارت امور خارجه خدمت کرده است. فلانچ همچنین عضو وزارت امور خارجه و مدیران کالج آمریکایی مراقبت های بهداشتی است.

جنیفر لاووی ، عضو هیئت مدیره وزارت امور خارجه و مدیر رفاه کارکنان در Piedmont Healthcare ، می گوید: “از طرف هیئت مدیره ، هیئت اجرایی از استقبال رسمی دیوید در راس هیجان زده است.” “دیوید به عنوان اولین مدیرعامل که حرفه خود را از طریق برنامه ها ، گواهینامه ها و منابع انجمن آمادگی جسمانی پزشکی گذراند ، جایگاه ویژه ای دارد. دیوید می داند که انجمن از کجا آمده است و کجا باید برود. ما درک می کنیم که این یک لحظه حساس برای صنعت و انجمن ما است و هیچ فرد بهتری برای راهبری وجود ندارد. “

به عنوان رئیس جمهور و مدیرعامل ، فلانچ برای گسترش و تقویت سازمان با وزیران خارجه ، شرکای صنعت و شرکای استراتژیک همکاری نزدیک خواهد داشت. فلانچ گفت: “من مفتخرم که رهبری اتحادیه ای را که در 20 سال گذشته در آن عضو بوده ام ، داشته باشم.” “در طول دوران حرفه ای خود ، من تأثیر مثبت آموزش ، شبکه و گواهینامه های ارائه شده توسط وزارت امور خارجه را تجربه کرده ام. در حال حاضر من پرانرژی هستم تا سازمان را به سطح بعدی برسانم. آگاهی از مزایا و اهمیت تناسب اندام پزشکی طی سال گذشته افزایش یافته است. ما بسیاری از امکانات تناسب اندام را در سراسر کشور مشاهده کرده ایم که می خواهند با ارائه آمادگی جسمانی به اعضای خود ، خدمات سلامتی خود را گسترش دهند. انجمن تناسب اندام پزشکی در برهه مهمی از تاریخ خود قرار دارد و منبع اصلی صنعت تناسب اندام پزشکی است. فلانچ از زمان بازنشستگی باب بون ، رئیس سابق و مدیرعامل انجمن ، سرپرست و مدیرعامل موقت است.

###

برای انجمن تناسب اندام پزشکی
انجمن تناسب اندام پزشکی (MFA) یک سازمان غیرانتفاعی است ، ماده 501 (ج) (6) ، با عضویت حرفه ای ، مأموریت آن ارتقای فرصت های توسعه و موفقیت عملیاتی مراکز آمادگی جسمانی از نظر پزشکی است. وزارت امور خارجه از صنعت حمایت می کند ، استانداردهای صنعت ، برنامه های آموزشی ، معیارها ، اندازه گیری عملکرد ، توسعه حرفه ای و فرصت های شبکه ای را برای صنعت آمادگی پزشکی ارائه می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید