مکمل های غذایی برای سگ ها و گربه ها – آنچه حیوانات خانگی شما واقعاً می خواهند اگر بتوانند به شما بگویند

مکمل‌های غذایی برای سگ‌ها و گربه‌ها به همه صاحبان حیوانات خانگی این امکان را می‌دهند که بهترین کار را برای دوستان چهارپای خود انجام دهند. به غیر از عشق بی پایان، غذا و یک سرپناه امن، کارهای بیشتری می توانید برای سگ ها و گربه های خود انجام دهید تا آنها را شاد و سالم نگه دارید. مکمل‌های غذایی برای سگ‌ها و گربه‌ها می‌توانند سلامتی آن‌ها را جوان کرده، طول عمر آن‌ها را افزایش داده و شادابی کلی را تقویت کنند.

اگر در حال حاضر از مکمل های سگ و گربه در زندگی خود استفاده نمی کنید، ممکن است تعجب کنید که چرا به آنها نیاز دارید…

تغذیه اضافی: حتی پیشرفته ترین غذای حیوانات خانگی نیز نمی تواند تمام مواد مغذی مورد نیاز حیوان خانگی شما را تامین کند.

مواد مغذی پیشرفته: علاوه بر این، بسیاری از مکمل های غذایی به شکل خوراک دام کارایی خود را از دست می دهند. دادن تغذیه پیشرفته به حیوان خانگی به شکل مکمل، بدن او را از درون به بیرون بازیابی می کند.

به دنبال مکمل غذایی سگ و حیوان خانگی باشید که حاوی موادی باشد که طول عمر و تندرستی را افزایش می دهد.

– DMAE را باید در مکمل های غذایی سگ و گربه جستجو کرد. DMAE خلق و خوی را بالا می برد، حافظه را بهبود می بخشد و انرژی فیزیکی را افزایش می دهد – همه برای سلامت حیوان خانگی مهم است.

– ال کارنیتین یکی دیگر از مواد مهم است که به سلول های همه حیوانات کمک می کند تا چربی ها را برای تولید سریعتر انرژی متابولیزه کنند. همچنین از نظر بالینی ثابت شده است که طول عمر را افزایش می دهد.

اگر مطمئن نیستید که مکمل ها برای حیوان خانگی شما مناسب هستند، به این داستان شگفت انگیز نگاهی بیندازید… لونا زمانی که برای اولین بار در پرورشگاه قرار گرفت، یک بچه گربه کوچک و کم وزن 1.7 پوندی بود. او به قدری کوچک بود که نمی‌توانست او را به فرزندخواندگی عادی درآورد. سرپرست او سعی کرد به او کمک کند وزن خود را افزایش دهد و سلامتش را بهبود بخشد، اما موجود کوچک همچنان در حال مبارزه بود. او به آرامی وزن اضافه کرد، اما بعد از آن شکم متورم شد. دامپزشک نتوانست آن را توضیح دهد و مشکوک بود که لونا کوچک چندین نقص مادرزادی دارد. سرپرست او تصمیم گرفت او را نگه دارد، زیرا او هنوز خیلی بیمار بود و نمی‌توانست آن را برای فرزندخواندگی قرار دهد.

مشاوره های بیشتر با دامپزشک نشان داد که لونا بیچاره رگ های اضافی در کبد و همچنین رگ بزرگی در قلبش دارد که باعث مشکلات رشدی او می شود. آنزیم های کبدی او 7 برابر بیشتر از چیزی بود که باید باشد، کلیه هایش به درستی کار نمی کردند، او مکررا استفراغ می کرد و نمی توانست غذای معمولی بخورد. دامپزشک به صاحبش گفت که لونا مدت زیادی زنده نیست.

صاحب او متوجه شد که او یک مکمل غذایی در خانه دارد که به طور بالقوه می تواند به او کمک کند. او تصمیم گرفت تلاش کند. او هفته‌ای دو بار به لونا یک مکمل متابولیک قوی می‌خورد، و خیلی زود لونا غذای معمولی گربه را می‌خورد و استفراغش متوقف شد. یک قرار ملاقات بعدی نشان داد که آنزیم های کبدی او تقریباً به نصف کاهش یافته و عملکرد کلیه او به حالت عادی بازگشته است.

اگر این داستان به شما الهام می‌دهد، تصور کنید که یک مکمل غذایی با کیفیت چه کاری می‌تواند برای اعضای خانواده پشمالو شما انجام دهد. انتخاب مکمل غذایی مناسب بسیار مهم است. در هر مکملی که انتخاب می کنید به دنبال مواد تشکیل دهنده فوق باشید تا مطمئن شوید که مزایای واقعی برای حیوان خانگی شما دارد.

مکمل های غذایی برای سگ ها و گربه ها لوکس نیستند. آنها بخش مهمی از سلامت و فعال نگه داشتن حیوان خانگی شما برای سالهای طولانی هستند.