من هنوز منتظر بازی در “سرنخ 2” هستمبر اساس گزارش ها شبکه خبری تهران«تصویربرداری مجموعه تلویزیونی تاریخی «شار حرت» به کارگردانی محمدرضا ممتاز و تهیه کنندگی داریوش بابیان را به پایان رساندم، اما هنوز می دانم. برای سال جدید برنامه خاصی داشته باشید و باید ببینیم چه پیشنهادی به ما ارائه می شود.

وی دلیل کم کاری خود را در سال های اخیر اینگونه بیان کرده است: الان در عرصه بازیگری فعالیتی ندارم و با دوستان صحبت کرده ام اما هنوز مشخص نیست چه زمانی جلوی دوربین می روم و قرارداد می بندم. . متأسفانه در دو سال اخیر بسیاری از هموطنانمان بر اثر اپیدمی کرونا جان خود را از دست دادند و همکاران و دوستانم نیز در مصیبت جان باختند. این به من دل و عقل نمی داد که کار کنم.

سلطانی در ادامه در این خصوص گفت: خوشبختانه امسال با ادامه روند واکسیناسیون وضعیت بسیار بهتر شده و حتی آمار کرونا به صفر رسیده است، بنابراین اگر پیشنهاد خوبی داشته باشم حتما استقبال خواهم کرد. آن.”

بازیگر سریال «جوزف پیامبر» درباره آخرین وضعیت فصل دوم سریال نوستالژیک «سر ناچات» افزود: فیلمنامه 32 قسمتی سری دوم «سر نچاش» تکمیل و تایید شد و با توجه به اینکه برنامه ریزی کنید، اگر همه چیز خوب پیش برود، سریال به زودی می آید. تلویزیون درست کن

سلطانی دلیل موفقیت سریال سر نخ را اینگونه بیان کرد: با وجود اینکه حدود 25 سال از ساخت و پخش سریال سر نخ می گذرد اما همچنان برای مردم بسیار جذاب و دیدنی است. و می دانم که اگر سری دوم ساخته شود این اتفاق خواهد افتاد، وقت شناس و آگاه ما از مجموعه جدید استقبال خواهند کرد.

این بازیگر پیشکسوت درباره آخرین مراحل ساخت فصل دوم سرنخ خاطرنشان کرد: بهزاد چدویسی نویسنده سریال جدید این سریال است و خسروف معصومی به عنوان کارگردان و بازیگر پشت دوربین این سریال خواهد بود. همان بازیگران سری اول. امیدوارم مشکل سرمایه گذار حل شود.

منبع: بولتن نیوز

انتهای پیام/