من با قلبم اینجا هستم


گزارش کردن شبکه خبری تهران نیوزمهدی طارمی، مهاجم ایرانی تیم فوتبال پورتو پرتغال سومین سال حضورش در پورتو را سپری می کند و مصاحبه اخیر او درباره جدایی از تیم پرتغالی جنجال زیادی در این کشور و بین هواداران پورتو به پا کرد.

طارمی در مصاحبه خود گفت اگر مدیرعامل پورتو بود اجازه می دادم یک بازیکن 30 ساله را بفروشم چرا که دو سال دیگر به درد تیمش نمی خورد.

این صحبت ها به سرعت در رسانه های پرتغال و سپس در میان هواداران تیم پورتو پیچید و اظهارات مهاجم تیم ملی ایران مبنی بر جدایی از پورتو با واکنش منفی مواجه شد، در حالی که او این مصاحبه را حدود یک ماه پیش و قبل از آن انجام داده بود. شرکت کردن. در تمرینات پرتو

در هر صورت طارمی عصر سه شنبه با انتشار بیانیه ای سعی کرد هواداران پورتو را آرام کند.

مهدی طارمی: من با قلبم اینجا هستم

وی با انتشار پیامی نوشت: با توجه به مطالبی که امروز درباره موقعیت من در پورتو نوشته شد، می خواهم تاکید کنم که با جان و دل اینجا هستم.

وی افزود: من عاشق شهر (پورتو) و مردم هستم. از زمانی که اینجا آمده ام همیشه با من خوب رفتار کرده اند. تمرکز من همیشه روی انجام بهترین کاری که می توانم برای پورتو و کمک به آنچه از من خواسته شده بوده و خواهد بود.

مهاجم ایرانی پورتو گفت: سال گذشته با تلاش و فداکاری فراوان قهرمان شدیم و معتقدم هر چه در توان داشتم دادم. من اینجا خوشحالم و هر چیزی که در رسانه ها ظاهر می شود تأثیری بر روابط من با هواداران، باشگاه و کل ساختار ندارد. ما پورتو هستیم

منبع: ادامه مطلب

انتهای پیام/