من امروز میله های ضد گلوله و کلاژن رو امتحان کردم 😬


من واقعاً گاهی اوقات دوست ندارم محصولات جدید را امتحان کنم. 🤦‍♀️

کل این موضوع با افزایش قیمت Perfect Keto واقعاً من را آزار داد (به طور مشخص). اشاره کردم که می‌خواهم چند محصول مختلف را امتحان کنم تا ببینم آیا می‌توانم چیز دیگری را پیدا کنم که دوست دارم – این جایگزینی خوب و ارزش خوبی برای آینده خواهد بود.

من چندین محصول پرفکت کتو را دوست دارم، اما واقعا فقط دو ماده اصلی دارم ✌️ روزانه استفاده می کنم: پودر کلاژن بدون طعم و میله های پروتئینی کلاژن کره بادام براونی. ☕️🍫

موارد دلخواه کامل کتو

اگر آن را از دست دادید، پست من را در مورد روش های مختلف استفاده از کلاژن (و من عالی با آن نتیجه می شود).

فقط برای قهوه نیست!

من چند نوع کلاژن مختلف را برای امتحان سفارش دادم پس از هزاران تحقیق و بررسییکی از آنها کلاژن بدون طعم نام تجاری ضد گلوله است. من چندین محصول آنها را برای آزمایش قرار دادم – از جمله میله های پروتئین کلاژن آنها، برای مقایسه با میله های کتو کامل که دوست دارم.

این چیزی بود که امروز امتحان کردم.

من فقط جمعه از ضد گلوله سفارش دادم و بعدازظهر دوشنبه رسید. این حمل و نقل سریع بود!

ما در فیس بوک بحث خوبی در مورد این موضوع داشتیم، بنابراین می خواستم بازخورد خود را در اینجا با شما به اشتراک بگذارم. اگر مثل من در حال خرید هستید، امیدوارم این شما را از خرج کردن پول برای چیزهایی که دوست ندارید نجات دهد!

اول، امروز میله های جدید را امتحان کردم تا با میله های کلاژن پرفکت کتو که دوست دارم مقایسه کنم.

این میله خمیر شیرینی شکلاتی از ضد گلوله است:

نقد و بررسی میله های کلاژن ضد گلوله

در ابتدا کمی خشک یا گچی است. 🤔
طعم خوبی دارد، اما بعد از آن حالت جویدنی پیدا می کند و واقعاً به دندان شما می چسبد.
وحشتناک نیست اما عالی نیست. 🤷‍♀️

اینها 4 کربوهیدرات خالص در مقابل نوار کربوهیدرات 2 خالص معمول من هستند (دو برابر کربوهیدرات) به علاوه… اینولین دومین ماده است – که معمولا روده هایم را خراب می کند. 😳

تا اینجای کار خوب هستم، اما شما را در جریان خواهم گذاشت. 😬

امیدوارم بتوانید بافت را در این تصویر بهتر تشخیص دهید:

بررسی میله های ضد گلوله

این نوعی ترکیب عجیب از خشک، گچی، چسبناک است.

آن نکات کوچکی از نمک دریایی که من آنقدر در بارم دوست دارم را نداشت – بیشتر شیرین است. خیلی شیرین نیست، اما شاید یک ته رنگ افرا باشد؟

من این کار را نمی کنم نفرت آن را، اما آن “عشق در اولین لقمه” مانند نوار بادام کره براونی 🍫 از Perfect Keto نبود.

میله های کتو کامل براونی کره بادام

اینها میله های کتو کامل هستند – خمیر شیرینی شکلاتی در سمت چپ، کره بادام براونی در سمت راست. هر دوی اینها (به اضافه کارامل نمکی) هستند طعم نوار اصلی آنهاکه ترجیح من است (به طعم های جدیدترشان با بافتی متفاوت و شیرین کننده ای متفاوت).

📲 میله‌های Keto Perfect 45% تخفیف صفحه مخفی «بسته خود را بسازید».

میله های کتو عالی

من برای اولین بار تقریبا 4 سال پیش اینها را خوردم و از آن زمان به بعد تکرار می کنم.

با این حال، من دیگر میله های ضد گلوله سفارش نمی دهم.

و… در عرض یک ساعت یا بیشتر، شاید کمی بیشتر از یک ساعت گرسنه بودم. 👀

من در واقع امروز “ناهار” را خوردم – برای اولین بار در همیشه!

من سالاد مرغ، گردوی کبابی و پنیر کلبی جک خوردم:

نهارهای کم کربوهیدرات آسان بدون پخت و پز

من می توانم قهوه و پروتئین کتو کلاژن خود را بخورم… و نیازی به خوردن تا شام نیست.

به علاوه آن آثار – موهایم دوباره رشد کردند و دوباره پرپشت شدند. 😊❣

و من واقعا هر دو محصول را دوست دارم… من هر روز صبح مشتاقانه منتظر اولین قهوه کلاژن صاف کرمی خود هستم. 🤗

بهترین قهوه کتو کلاژن

من هم امروز پودر کلاژن بدون طعم مارک ضدگلوله را امتحان کردم.

کاملاً خوب است – واقعاً بی مزه است و عالی حل می شود. ☕ اگرچه آن بافت خامه ای خوب مانند کلاژن پرفکت کتو را به قهوه من اضافه نکرد (تصویر بالا).

اگر قهوه می نوشید، مطمئنم که موافق خواهید بود: خوردن آن فنجان قهوه عالی همان طور که دوست دارید… همه چیز است. 🥰

راستش را بخواهید، هر چه امروز وارد آن فنجان قهوه (با کلاژن ضد گلوله) شدم، کمتر آن را دوست داشتم.

من تغییر را دوست ندارم 🤦‍♀️🥺

اما افزایش قیمت در پرفکت کتو را نیز دوست ندارم. 😏

برگشتم و سفارش دوم پرفکت کتو را در آخرین فروششان گذاشتم، بنابراین گرفتم: 12 کلاژن و 10 جعبه از میله های براونی کره بادام مورد علاقه من 😅 – به علاوه همه چیزهایی که دخترم دوست دارد (نان تست دارچین) کلاژن، نولا بار و غیره).

من نگران هستم که جایگزین هایی را پیدا نکنم که واقعاً دوستشان دارم، و فقط با یک سری چیزهای مختلف که از آنها لذت نمی برم گیر کرده ام. 👎

امروز بعد از اینکه چیزی متفاوت را امتحان کردم و آن را دوست نداشتم، خیلی پاره شدم. بدیهی است که در آخرین فروش با دو سفارش بسیار خوب انبار کردم. اما وقتی فهمیدم که Perfect Keto 45% تخفیف «تخفیف بار بسته» همچنان کار می کند… احساس کردم که می خواهم واقعاً متأسفم که اکنون بیشتر سفارش ندادم، در حالی که بسیار ارزان است!

📲 اینجاست که من نوارهای PK را با 45٪ تخفیف دریافت می کنم، این یک پیوند مخفی است که در سایت آنها نیست:
میله‌های کتو کامل 45% تخفیف صفحه مخفی «بسته خود را بسازید».

من مطمئن هستم که شما نیز موارد مورد علاقه دارید، چه پرفکت کتو یا مارک های دیگر. من همیشه از زمانی که چیزی که دوست دارم متوقف می شود یا تغییر می کند متنفرم. شبیه همان شلوارهای ژاکتی مورد علاقه ای که در تصاویر بالا به تن دارم (و اکنون هنوز هم). سال هاست که من را با پوشیدن آن ها دیده اید. 😉 من آنها را دوست دارم!!

و اکنون آنها در حال از هم پاشیدن هستند … و من نمی توانم آنها را جایگزین کنم. 🙄

به نظر چیز احمقانه ای است که باید در مورد آن استرس داشت – خخخخخخخ… 🤦‍♀️ اما اینها محصولاتی هستند که من سال هاست که هر روز از آنها استفاده می کنم (و دوست دارم!!).

به علاوه کلاژن و میله‌ها در زمانی که من بیمار بودم بسیار مفید بوده است. کلاژن به درد مفاصل ناشی از کووید طولانی و ریزش موی ناشی از آن نیز کمک می کند، و نوار پروتئینی آنها یکی از معدود چیزهایی است که هنگام تهوع یا نفخ می توانم معده کنم.

ملیسا در مورد تاریخ انقضا و مدت زمان ماندگاری پرسید و اینکه آیا ذخیره کردن EXTRA در حال حاضر مشکلی دارد یا خیر…

محصولات Perfect Keto در واقع ماندگاری بسیار خوبی دارند.

این همان کلاژنی است که یک ماه پیش و در آخرین سفارشم خریدم. همانطور که می بینید، تا جولای 2023 خوب است!

ماندگاری کامل کتو کلاژن

این یک جعبه از میله‌های پرفکت کتو از آخرین سفارش من است، تا اوت 2022:

عمر مفید میله های کتو عالی

هیچ کدام از این دو در خانه من آنقدر دوام نمی آورند، lol.

اگر چیزهای زیادی می‌توانستم بخورم، فرق می‌کرد، اما به خاطر مشکلات روده‌ام و غذاهای داغ که اخیراً مریض‌ام کرده‌اند، محدود شده‌ام – بنابراین یک صبحانه پخته در حال حاضر منتشر شده است. میله‌های براونی کره‌ی بادام، ذخیره‌سازی من بوده است، به‌علاوه من همیشه آنها را در سفر دوست داشتم – مسافرت، پیاده‌گردی، و غیره.

بزرگترین نگرانی من این بود: اگر منتظر بمانم چه هزینه ای خواهد داشت 😳 یا اینکه آیا حاضرم این دو چیز را رها کنم… با توجه به این که در حال حاضر این چیزی است که من را جذب می کند – گاهی اوقات با یک قاشق کره بادام زمینی طبیعی اگر بیشتر گرسنه هستم.

اسنک کتو در محل کار

گزینه دیگر مخلوط کتو شیک مورد علاقه من است که مواد واقعا تمیزی دارد. در حال حاضر موجودی آن تمام شده است، اما مدتی قبل یک پارچ بزرگ از کوزه ای که دوستش دارم برداشتم قبل از اینکه فروخته شود. 🙂

این فقط سرد در حال حاضر، بنابراین یک کافئین داغ + کلاژن در صبح ها واقعاً خوب است. 🥰

من در واقع صبحانه نمیخورم من هرگز واقعا ندارم. من با قهوه کلاژنم شروع می کنم، معمولاً بعداً در حالی که کار می کنم (روزها شلوغ است!) یک بار می خورم – سپس یک غذای گرم در شام. این برای مدتی معمول من بوده است و برای گذراندن روز به خوبی کار می کند. 👍

اتفاقاً من هنوز ‼️گرسنه‼️ هستم، یا دوباره گرسنه هستم، که احساس عجیبی دارد. من واقعا دوست ندارم چیزهای جدید را آزمایش کنم. 👎 گران می شود (!!) و کل روز را مرخصی می اندازد. 🤪

من از این میله های ضد گلوله که خریدم می خورم، یا شاید دخترم آنها را دوست داشته باشد. آنها وحشتناک نیستند، آنها فقط عالی نیستند. تا زمانی که واکنش گوارشی بدی به اینولین نداشته باشم، یعنی.

اینولین است معمولا فیبر ریشه کاسنی که یکی از آن موادی است که روده من را خراب می کند. اما نه همیشه، که عجیب است. من فکر می کنم به منبع و کیفیت اینولین – و مقدار آن بستگی دارد.

به هر حال…

من به اندازه کافی سر و کله زده ام. 🙂

امیدواریم این به شما کمک کند اگر در مورد ادامه سفارش از Perfect Keto یا تلاش برای یافتن جایگزینی برای محصولات PK مورد علاقه خود هستید. من تصمیم گرفته‌ام: آنچه را که دوست دارم دوست دارم، بنابراین به خرید فروش آنها مانند همیشه ادامه می‌دهم و میله‌ها را با 45٪ تخفیف در این صفحه دریافت می‌کنم.

اگر این کار را نکنید عشق چیزی که از پرفکت کتو سفارش می دهید، آنها دارای ضمانت رضایت و خدمات سریع مشتری هستند. 💯❤ من قبلا از گارانتیشون استفاده کردم، عالی بودن. این باعث می‌شود در مورد امتحان کردن چیزهای جدیدی که با آن‌ها عرضه می‌شوند کمتر شک کنم، با دانستن اینکه تنها کاری که باید انجام دهم این است که اگر آن را دوست ندارم، یک پیام سریع به آنها ارسال کنم! 👍

من در آخرین فروش آنها کلاژن و میله های بیشتری سفارش دادم و اکنون احساس می کنم تنظیم شده است – و استرس کمتری در مورد آن دارم. 🥰👍 من واقعاً فکر نمی کنم بتوانم یک سری آزمایشات چشایی (گران قیمت) را انجام دهم، lol – یا حتی یکی دیگر. من تمام کردم. 😅 😝

من در زمستان خوب هستم. احتمالا تمام راه تا تابستان در حال حاضر در واقع، ها! و با یک ارزش واقعا عالی – حتی از قیمت هر چیز دیگری کمتر است، که حتی نمی دانم دوست دارم یا نه.

من می خواستم میله های ضد گلوله و کلاژن را دوست داشته باشم.

واقعاً انجام دادم. آنها یک مارک عالی هستند!

آنها روغن MCT با کیفیت بالایی دارند – و آنها چندین محصول دیگر داشتند که توجه من را برانگیخت. من چند چیز دیگر را برای امتحان کردن سفارش دادم، بنابراین وقتی به آزمایش آن‌ها هم رسیدم به شما اطلاع خواهم داد که چطور پیش می‌رود، اما می‌خواستم با میله‌ها و کلاژن شروع کنم زیرا عجله داشتم جایگزینی برای آن‌ها پیدا کنم. – یا فقط فعلاً از پرفکت کتو بیشتر سفارش دهید (این کاری است که من انجام دادم).

بهترین،
لین تری
با نام مستعار @LowCarbTraveler

اینستاگرام کم کربوهیدرات @lowcarbtraveler @lowcarbtraveler pinterest کربوهیدرات کمNetrition – فروشگاه برتر تغذیه اینترنت!


جعبه اسنک کم کربوهیدرات