مزایا و معایب مکمل های اسب

اگر می خواهید مطمئن شوید که اسب شما در تمام طول سال ظاهر و احساس خوبی دارد، احتمالاً باید مقداری پول در مکمل های اسب سرمایه گذاری کنید. واقعیت این است که ده ها، اگر نگوییم صدها نوع مختلف از مکمل های اسب وجود دارد، از انواع مبهم تر مانند مکمل های براق کننده کت و دافع مگس گرفته تا مکمل ها و آرام بخش های مفاصل. کاملاً واضح است که صدها محصول مختلف برای انتخاب وجود دارد و این انتخاب عظیم می‌تواند منجر به سردرگمی و سردرگمی شود. در مقاله امروز می خواهم برخی از مزایا و معایب استفاده از مکمل های اسب را به اشتراک بگذارم.

در اینجا مزایای سرمایه گذاری در مکمل های اسب با کیفیت وجود دارد:

  • واقعیت این است که شرایط چرا در تمام طول سال مناسب نیست و اسب‌ها در زمان‌های خاصی از سال ویتامین‌ها، مواد معدنی و مواد مغذی مختلف را به اندازه نیاز بدنشان دریافت نمی‌کنند. اینجاست که مکمل های اسب مانند Feed Balancers وارد عمل می شوند. آنها مملو از تمام ویتامین ها، مواد معدنی و مواد مغذی ضروری هستند که اسب شما برای ظاهر و احساس خوب به آن نیاز دارد. به طور خلاصه، با تکمیل رژیم غذایی اسب خود با یک متعادل کننده خوراک با کیفیت بالا، اطمینان حاصل می کنید که اسب شما تمام مواد مغذی ضروری را دریافت می کند..
  • گاهی اسب‌هایی که در رشته‌های سوارکاری رقابتی شرکت می‌کنند، ترسناک و ترسناک می‌شوند و این می‌تواند بر عملکرد اسب تأثیر منفی بگذارد. اگر می خواهید اسب شما آرام بماند، باید روی یک آرام کننده منیزیم با کیفیت سرمایه گذاری کنید. به طور خلاصه، مکمل های اسب می توانند به شما در حفظ آرامش اسب کمک کنند.
  • فرقی نمی‌کند که شما و اسبتان در رشته‌های سوارکاری رقابتی شرکت کنید یا فقط برای تفریح ​​سوار شوید، احتمال اینکه اسب شما در مقطعی از زندگی دچار مشکلات مفصلی شود بسیار زیاد است. برای کاهش خطر ابتلا به بیماری های مفصلی، روی مکمل های مفصلی با کیفیتی سرمایه گذاری کنید که حاوی مواد فعالی مانند گلوکزامین و MSM هستند که ثابت شده است مفاصل را تقویت و حمایت می کنند. به طور خلاصه، مکمل های اسب به شما کمک می کنند تا خطر بیماری مفصلی را به حداقل برسانید.

در اینجا مضراتی وجود دارد که چرا باید از مکمل های اسب خودداری کنید:

  • اول از همه، مکمل های اسب گران هستند و می توانند هزاران پوند در سال هزینه داشته باشند. بسیاری از صاحبان اسب از گرانی مکمل های اسب و سایر محصولات مراقبت از اسب بی اطلاع هستند.
  • دوم، مکمل های اسب یک اختراع اخیر است. واقعیت این است که اسب‌ها هزاران سال بدون تثبیت‌کننده‌های خوراک، آرام‌بخش‌ها، مکمل‌های مفصلی یا سایر محصولات اسب مدرن زنده مانده‌اند، که به وضوح نشان می‌دهد که مکمل‌های اسب چندان مهم نیستند. اگر می خواهید اسبتان سالم و قوی باشد، تغذیه مناسب و برنامه تمرینی خوب کلیدی است.