مرکز خود را در Freedom Fitness پیدا کنید


یوگا یک تمرین عالی با تاثیر کم است که به ایجاد تعادل بین ذهن و بدن کمک می کند. شکی نیست که حالت ها و تنفس عمیق که در هر کلاس تمرین می شود برای رفاه کلی عالی است.

اما آیا متوجه شده اید که یوگا سلامت و قدرت بدنی را نیز بهبود می بخشد؟

تمرینات گروهی یوگا فراتر از حرکات کششی و آرامش است. هیچ حرکت بدون هدف وجود ندارد و هر ژست (یا ژست) که توسط مربی هدایت می شود بر تنفس و موقعیت بدن تمرکز می کند تا مزایای سلامتی خاصی را ارتقا دهد.

یوگا علاوه بر آگاهی بدن ، کنترل تنفس و کاهش استرس ، به تن ماهیچه ها ، انعطاف پذیری ، حالت بدن و تعادل نیز کمک می کند.

فواید یوگا

یوگا تمرینی است که تقریباً همه می توانند از آن لذت ببرند. مربیان برای راهنمایی و تغییر حالت ها به گونه ای در دسترس هستند که بدون آسیب و فشار انجام شوند.

این یک تمرین سبک اما قوی است که هر سنی می تواند از آن لذت ببرد و احساس خوبی نسبت به آن داشته باشد ، به ویژه مادران تازه وارد. بهبود بیماران پس از جراحی ، تصادف یا آسیب ؛ افراد مسن با سفتی و درد در آرتریت سازگار می شوند. و کسانی که درد مزمن ناشی از مولتیپل اسکلروزیس (MS) ، فیبرومیالژیا و لوپوس را تجربه می کنند.

افرادی که اضطراب و افسردگی را تجربه می کنند نیز می توانند با تمرکز بر تنفس ، مراقبت از خود و ذهن آرام و شفاف ، تسکین پیدا کنند.

یوگا با افزایش قدرت و انعطاف پذیری ، نقش مهمی در مدیریت درد ، تسکین تنش عضلانی و رفاه کلی دارد.

آیا باید یوگا را امتحان کنم؟

یوگا ممکن است برای همه مناسب نباشد ، اما این یک تجربه تناسب اندام گروهی است که انگیزه و پشتیبانی را نیز ارائه می دهد. تنفس عمیق ، کشش و تقویت در کنار دیگران می تواند یک تجربه آرامش بخش و مفید باشد.

آیا ارزش امتحان کردن را ندارد؟ به ویژه امروز در میان همه تنش های بهداشتی ، کاری و مالی که با آن روبرو هستیم. یک ساعت حضور آرام می تواند به شما کمک کند ذهن خود را از تمرکز جدید و بهبود سلامت پاک کنید.

نگران حالت های دست نیافتنی و ناخوشایند هستید؟ متوجه شدیم. مربیان برای راهنمایی و ارائه یک تجربه راحت و لذت بخش آنجا هستند.

خجالت نکشید ، یوگا را امتحان کنید! اگر می خواهید در مورد این تمرین شگفت انگیز بیشتر بدانید ، با Freedom Fitness با ما تماس بگیرید. ما امیدواریم که از تو خبری بشنویم!

دیدگاهتان را بنویسید