مروری بر عملکرد بازیکنان پرسپولیس در بیست و دومین دوره لیگ برتر


بر اساس گزارش ها شبکه خبری تهرانتیم فوتبال پرسپولیس بیست و دومین دوره لیگ برتر را با یک دونده به پایان رساند تا پس از پنج دوره متوالی عنوان قهرمانی را از دست بدهد.

بررسی دقایق حضور بازیکنان پرسپولیس در پایان فصل تاثیرگذاری تک تک افراد را نشان داده است. آمار زیر به جز بازی هفته بیست و هشتم مقابل تراکتورسازی است که به دلیل تعلیق بازی و نامشخص بودن نتیجه بازی در نظر گرفته شده است.

حامد لک: دروازه بان اول پرسپولیس در فصل گذشته در مجموع 1980 دقیقه بازی کرد. این مدافع در 7 بازی در زمین حضور نداشت و البته در مقطعی از کادرفنی کنار گذاشته شد.

امید عالیشاه: کاپیتان دوم سرخپوشان به دلیل غیبت در 13 بازی، در مجموع 1042 دقیقه برای این تیم به میدان رفت.

سعید آقایی: دفاع چپ سرخپوشان 1537 دقیقه برای پرسپولیس در زمین بود و 4 بازی هم در این تیم نبود.

مهدی ترابی: بازیکن فعال این فصل پرسپولیس با وجود غیبت 3 هفته ای در مجموع 2128 دقیقه برای سرخپوشان به میدان رفت. ترابی هفته گذشته به دلیل حضور در ترکیب تیم ملی در ترکیب تیمش غایب بود.

مهدی عبدی: 1331 دقیقه بازی در کارنامه مهاجم جوان پرسپولیس ثبت شده که در مقطعی از فصل نیز حاشیه دارد. او در طول فصل سه بازی را برای سرخپوشان از دست داد.

حامد پاکدل: دیگر مهاجم سرخ ها در 12 بازی فصل گذشته بازی نکرده است و مجموع حضور او در زمین 450 دقیقه است.

فرشاد فرجی: مدافع پرسپولیس در فصلی که به تازگی به پایان رسیده 1570 دقیقه بازی کرد و در 6 بازی غایب بود.

سیدجلال حسینی: کاپیتان اول پرسپولیس در 10 بازی از 30 بازی فصل حضور نداشته و در 20 بازی دیگر در سال 1362 در زمین حضور داشته است.

مهدی شیری: بازیکنی که در نیم فصل از سرخپوشان جدا شد، در 16 بازی نیم فصل اول به میدان نرفت و در مجموع 1173 دقیقه بازی کرد. شیر در اواسط فصل فولاد می شود.

میلاد سرلک: این بازیکن تنها در دو بازی فصل حضور نداشت و در مجموع 2271 دقیقه برای پرسپولیس در زمین حضور داشت. یکی از بازی هایی که سرلک از دست داد مربوط به هفته آخری بود که همراه با تیم ملی به قطر رفت.

رضا اسدی: در مقابل نام خرید پر سر و صدا پرسپولیس فصل گذشته 897 دقیقه ثبت شد و در 6 بازی رفته است.

تیم فوتبال پرسپولیس

کمال کامیابی نیا: بازیکن باتجربه قرمزها در 8 بازی از 30 بازی خارج شد و در مجموع 1601 دقیقه در زمین حضور داشت.

وحید امیری: بازیکن تاثیرگذار تیم گل محمدی که آخرین دیدارهای فصل را به دلیل مصدومیت از ناحیه کمر از دست داد، در مجموع 2050 دقیقه برای پرسپولیس به میدان رفت و در 5 بازی به میدان نرفت.

احسان پهلوان: هافبک هجومی پرسپولیس در این فصل در 8 بازی حضور نداشته و در مجموع 1281 دقیقه برای پرسپولیس به میدان رفته است.

عشاء القطر: مهاجم جنوبی پرسپولیس که به دلیل پارگی رباط در میانه راه نتوانست برای گلمادی به میدان برود، 1033 دقیقه است که در زمین حضور دارد و از هفته پانزدهم به دلیل حضور در جمع سرخپوشان حضور نداشته است. صدمه.

سیامک نعمتی: شماره 8 پرسپولیس که در آخرین بازی این تیم به خبرنگاران گفته بود پیشنهاد خارجی دارد، در طول فصل 18 بازی غایب بود که عمدتا به دلیل مصدومیت بود. 813 دقیقه عددی است که قبل از نام یک نعمت بیرون می آید.

علی نعمتی: این مدافع با از دست دادن 1756 دقیقه در 6 بازی برای پرسپولیس به میدان رفت.

علیرضا ابراهیمی: گل محمدی 19 بازی در خط دفاع غایب بوده و تنها 426 دقیقه بازی کرده است.

رادوشوویچ: دروازه بان کروات پرسپولیس که در اواسط بازی به دلیل پرداخت نشدن مطالباتش به کشورش بازگشت، 180 دقیقه درون دروازه بود.

احمد گوهری: این مدافع در نیم فصل به پرسپولیس پیوست و در مجموع 450 دقیقه روی دروازه قرمزها ایستاد.

علی شجاعی: این بازیکن در 16 بازی در 21 لیگ حضور ندارد و 481 دقیقه بازی، زمانی است که برای او ثبت شده است.

محمد شریفی: بازیکن جوان پرسپولیس 23 بازی به میدان نرفته است. این بازیکن در خط میانی دچار مصدومیت شد و تنها 220 دقیقه از پایان فصل باقی مانده بود.

هنانوف: بازیکن 23 ساله تاجیکستانی که در نیم فصل به پرسپولیس اضافه شد، در نیم فصل در 7 بازی به میدان نرفت و در مجموع 564 دقیقه در این تیم به میدان رفت.

صفروف: دیگر بازیکن 23 ساله تاجیکستانی که مانند هموطنش در نیم فصل به جمع سرخپوشان اضافه شد، در 12 بازی در نیم فصل دوم و تنها 148 دقیقه برای پرسپولیس به میدان رفت.

تامیروف: مهاجم ازبکستانی که در نیم فصل به جمع سرخپوشان پیوست، در 557 دقیقه حضور در زمین نتوانست انتظارات را برآورده کند.

رامین رضاییان: مدافع راست جنجالی سرخ ها که در نیم فصل به شدت به جمع گل محمدی اضافه شد، در تمام بازی های نیم فصل حضور داشت و 949 دقیقه در زمین حضور داشت.

مهدی مهدیخانی: مهاجمی که هنوز مشخص نیست به خدمت پرسپولیس در 25 بازی از 30 بازی فصل حضور نداشته و در مجموع تنها 19 دقیقه بازی کرده است.

محمد عمری: بازیکن جوان در طول فصل دو بار فرصت حضور در زمین را داشت و 35 دقیقه را ثبت کرد.

به این ترتیب با بررسی دقایق حضور بازیکنان در زمین مشخص می شود که میلاد سرلک با 2271 دقیقه، مهدی ترابی با 2128 دقیقه و وحید امیری با 2050 دقیقه سه بازیکن پرسپولیس هستند که بیشترین حضور در زمین را دارند.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/