مردم در 13 نوامبر پاسخ توطئه های آمریکا را خواهند دادبه گزارش خبرنگار سرویس سیاسی شبکه خبری تهران نیوزاولین جلسه ستاد 13 آبان ماه در شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران با حضور نمایندگان دستگاه ها برگزار شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران در این دیدار از حضور مردم انقلابی استان تهران در اجتماع و تظاهرات باشکوه علیه فتنه‌ها و اغتشاشگران تقدیر کرد.

حجت الاسلام سید محسن محمودی افزود: فتنه گران ثابت کرده اند که با دین و عقیده ملت بزرگ ایران دشمنی دارند و جنایاتی که این روزها انجام دادند بیانگر این واقعیت است.

رئیس ستاد برگزاری جشن یوم الی 22 آبان استان تهران با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در این پاسخ گفت: دست های آلوده آمریکا و صهیونیست ها در این انفجار روشن است.

عضو شورای فرهنگ عمومی استان تهران با اشاره به مناسبت 13 آبان (روز ملی مبارزه با آمریکا و استکبار جهانی) آن را صحنه تجلی استکبارستیزی مردم ایران دانست و ادامه داد: امسال ، یوم الله وای جی آبان حال و هوای دیگری خواهد داشت و با توجه به جنایات اخیر فتنه گران با حمایت آمریکا، مردم ایران نفرت و انزجار خود را از رفتار غیرانسانی آمریکا اعلام خواهند کرد.

محمودی از همه نهادها و فعالان عمومی خواست زمینه را برای حضور پرشور اقشار مختلف مردم در این مراسم فراهم کنند.

انتهای پیام/*