مربی سرشناس پرسپولیس برای هدایت تیم ملی ایران مطرح می کندبه گزارش شبکه خبری تهران نیوز، با توجه به پایان رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران و تغییراتی که روی نیمکت تعدادی از تیم های مطرح صورت گرفته، به تدریج زمینه برای پذیرش مربیان خارجی فراهم می شود. یکی از تیم ها سپاهان اصفهان است که فصل گذشته با محرم نویدکیا سوم شد.

محرم پس از پایان لیگ پس از پیوستن به مسئولان باشگاه سپاهان استعفا داد و سپاهانی ها نیز استعفای او را پذیرفتند. جای خالی بانک تیم متمول اصفهان حالا گمانه زنی ها درباره سرمربی بعدی این تیم را برطرف کرده است. سپاهان گزینه های زیادی در ایران ندارد و هر روز شنیده می شود که یک مربی خارجی هدایت این باشگاه را بر عهده خواهد گرفت. یکی از گزینه ها گابریل کالدرون، سرمربی آرژانتینی و باشگاه سابق پرسپولیس است که علیرغم عملکرد خوبش در تیم تهرانی به دلیل عدم دریافت مطالبات مالی تهران را ترک کرد.

حضور احتمالی کالدرون روی نیمکت سپاهان اما با واکنش مرد آرژانتینی مواجه شد. به گزارش روزنامه گل، کالدرون گفت که به ایران برنمی گردد جز اینکه در بانک تیم ملی بنشیند. البته او گفت بعد از جام جهانی این را می پذیرد.

منبع: فرارو

انتهای پیام/