مراقبت های بهداشتی Southcoast کمک های مالی تعطیلات را ارائه می دهد


Southcoast Health مفتخر است که یک بار دیگر برنامه مزایای جامعه خود را در فصل تعطیلات از طریق Southcoast Health Cares با حمایت از نه سازمانی که از تعداد زیادی در منطقه ما مراقبت می کنند، گسترش دهد. در طول سال، تیم Southcoast Health Community Benefits با بیش از صد شریک جامعه برای درک، اولویت‌بندی و توسعه برنامه‌نویسی برای رفع فوری‌ترین نیازهای جامعه ما همکاری می‌کند.

در اوایل دسامبر، Southcoast Cares با My Brother’s Keeper همکاری کرد تا مجموعه‌ای را برای حمایت از خانواده‌های محلی نیازمند رهبری کند. بار دیگر، کارکنان Southcoast Health با نشان دادن سخاوت و تعهد خود به جامعه، با پذیرش خانواده‌های خاص یا هدیه دادن اقلام بسیار مورد نیاز از جمله اسباب‌بازی‌ها، هنر و صنایع دستی، لباس‌ها و اقلام خانگی برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان در طول این تعطیلات، به آنها کمک می‌کنند. فصل

“Southcoast Cares به ما اجازه می دهد تا به ماموریت خود در ارائه خدمات عمل کنیم بیشتر از داروآلیسون لبرت، مدیر مزایای جامعه در Southcoast Health می گوید، به طور مستقیم به نیازهای نوظهور در جامعه رسیدگی می کند. دیدن تعداد هدایای جمع‌آوری‌شده در هدایای تعطیلات کارمندان و حمایت بی‌نظیر از تلاش ما برای بازپرداخت به جامعه‌مان فوق‌العاده بود.»

اریش میلر، رئیس نگهبان برادر من، می‌گوید: «برای دومین سال متوالی، Southcoast Health کمک می‌کند تا کریسمس یک روز بسیار ویژه برای صدها خانواده محلی در حال مبارزه باشد. «هدایایی که کارمندان برای بهره مندی از برنامه کریسمس نگهبان برادرم اهدا کردند، توسط کودکانی که آنها را دریافت خواهند کرد، گرامی داشته خواهند شد. به همان اندازه مهم، این کمک های سخاوتمندانه استرس و اضطراب والدینی را که در غیر این صورت شاهد رفتن فرزندان خود بدون هدیه در کریسمس هستند، کاهش می دهد. از توجه شما و همراهی شما در ارائه کمک و امید به خانواده ها در سراسر ساحل جنوبی سپاسگزاریم.»

نگهبان برادر من اثاثیه و غذا را به خانواده های نیازمند که در منطقه خدمات جنوب شرقی زندگی می کنند تحویل می دهد. در سال 1988 توسط زن و شوهری از زیرزمین خانه خود تأسیس شد، امروز 4000 داوطلب و 14 کارمند از دو مرکز مدرن واقع در ایستون و دارتموث با هم کار می کنند تا سالانه 9000 تحویل انجام دهند.

Southcoast Health متعهد به مأموریت ما در ارائه مراقبت های بهداشتی است که فراتر از مراقبت مستقیم از بیمار است. ما می‌دانیم که محیطی که در آن زندگی می‌کنیم، کار می‌کنیم، بازی می‌کنیم و سن، بزرگ‌ترین شاخص سلامت و سلامت کلی است. علاوه بر محرک جمع آوری، Southcoast Health همچنین از هشت سازمان محلی در سراسر منطقه ما حمایت پولی کرد:

کمک های مالی بسیار سخاوتمندانه Southcoast Health به Turning Point اجازه می دهد تا به کمک به همسایگان خود که دچار مشکلات مالی موقتی هستند با کمک به اجاره عقب افتاده، قبوض آب و برق، چالش های حمل و نقل و غیره ادامه دهد. دب ایتو، مدیر نقطه عطف، کمیته منطقه وارهام برای بی خانمان ها، می گوید: از حضور در اینجا مفتخریم و آماده کمک هستیم، تا حدی به لطف سلامت Southcoast. “از طرف کمیته منطقه Wareham برای بی خانمان ها، نقطه عطف و مشتریان آن، واقعاً از صمیم قلب از Southcoast برای حمایت مداوم شما تشکر می کنم.”

Southcoast Heath از کمک به این سازمان های فوق العاده در مأموریت خود برای خدمت و حمایت از مردم منطقه ما خوشحال است.

لیز بروبه، مدیر اجرایی Citizens for Citizens, Inc.، می‌گوید: «می‌خواهم از مدیریت و کارکنان گروه سلامت Southcoast به خاطر مهربانی و سخاوتی که به سازمان ما نشان دادند تشکر کنم.» با مراقبت از رفاه جامعه ما اعضا و حمایت از تلاش‌های سازمان‌های محلی مانند CFC در چنین برهه‌ای حساس در تاریخ اخیر، Southcoast Health ثابت کرده است که یک قهرمان واقعی برای اقدام اجتماعی است و ما مفتخریم که با آنها برای کمک و حمایت از آسیب‌پذیرترین اعضای جامعه خود همکاری کنیم.

تیم Community Benefits با شرکای جامعه برای کاهش نابرابری‌های بهداشتی و ارائه دسترسی بهتر به مراقبت از طریق استراتژی‌های بالادستی که فعال هستند و بر بهبود نتایج سلامت بلندمدت که بر تغییر نسل‌ها تأثیر می‌گذارد متمرکز هستند، همکاری می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های مزایای جامعه Southcoast Cares و Southcoast Health، لطفاً از Southcoast Cares – Southcoast Health بازدید کنید.