مختصری از تاریخچه ZUMBA® تناسب اندام کندی


برای بسیاری از افراد ، یافتن روال مناسب تناسب اندام به معنای یافتن فعالیت هایی است که دوست دارند انجام دهند. این باعث می شود افراد بیشتر به برنامه ورزشی پایبند باشند. کلاسهای رقص کاردیو از نظر اجتماعی بسیار محبوب هستند زیرا رقص سرگرم کننده تر از دویدن روی تردمیل است.

مزایای تناسب اندام زومبا کندی

ZUMBA® یکی از محبوب ترین انواع کلاس های رقص و تناسب اندام است و در سراسر کشور محبوب است. این ورزش دارای تمام مزایای کاردیو سنتی است ، با سرگرمی و هیجان آن را به یک گزینه تناسب اندام منحصر به فرد تبدیل می کند. ما یک تاریخچه مختصر از برنامه را برای کمک به علاقه مندان به ZUMBA® در South Jersey جمع آوری کرده ایم تا دریابند که آیا این برنامه برای آنها مناسب است یا خیر!

ZUMBA® یک برنامه تمرینی با الهام از کلمبیا است که شامل انواع تأثیرات رقص بین المللی با حرکات هنرهای رزمی است ، یک نوع برنامه تناسب اندام بر خلاف برنامه های دیگر. این یک برنامه پویا ، سرگرم کننده و چاق با بیش از 12 میلیون شرکت کننده در هر سال است. از همه مهمتر ، حرکتهای ZUMBA® به راحتی قابل تغییر است ، از سطح مبتدی تا متخصص ، و آن را برای همه افراد در هر سطح آمادگی جسمانی قابل دسترسی می کند.

با همه این مزایا ، مردم هنوز در شگفت هستند که ZUMBA® چگونه شروع شد و چرا اینقدر محبوب است.

به گفته وب سایت ZUMBA® ، ایجاد این برنامه توسط آلبرتو “بتو” پرز یک “تصادف شاد” است که در اواسط دهه 90 رخ داد. در راه رفتن به کلاس ایروبیک ، بتو متوجه شد که موسیقی خود را فراموش کرده است و باید با استفاده از نوارهایی که در ماشینش داشت سریع تغییر دهد. بنابراین بتو بجای انواع ایروبیک سنتی و تکراری بیشتر ، کلاس را هدایت می کند که بیشتر بر روی رقص متمرکز است و شاگردان متعجب خود را در حرکت و سرگرمی نگه می دارد.

این موسیقی ریشه در موسیقی و رقص الهام گرفته از لاتین دارد ، اگرچه تأثیرات دیگری مانند موسیقی و حرکات به سبک بالیوود نیز در آن گنجانده شده است و جذابیت جهانی تری به آن بخشیده است.

بتو با الهام از موفقیت خود ، برنامه رقص / ایروبیک خود را بهبود بخشید و گسترش داد و سرانجام آموزش آن را به عنوان یک نوع جداگانه از کلاس تناسب اندام آغاز کرد. یکی دیگر از “اتفاقات شاد” زمانی رخ داد که بتو با دو علاقه مندان دیگر به نام آلبرتو آشنا شد – آلبرتو پرلمن و آلبرتو آژیون. این سه نفر کلاس هوازی با الهام از رقص را بهبود بخشیدند و آن را “زومبا” نامیدند ، نامی که واقعاً اهمیتی نداشت ، اما صدای یک برنامه سرگرم کننده و هیجان انگیز را داشت. این ترکیب به سرعت ظاهر شد و در ورزشگاه ها و مراکز تناسب اندام در سرتاسر جهان تبدیل به یک جزء اصلی شد!

برخلاف سایر انواع ورزش ، ZUMBA® با تأثیر کم طراحی شده است ، در حالی که در سوزاندن کالری م andثر است و به همان اندازه که شرکت کنندگان قادر به انجام آن هستند. این می تواند برای همه سطوح آمادگی جسمانی ، حتی در یک کلاس مناسب باشد ، که برای ورزشگاه هایی که منابع محدودی دارند بسیار مناسب است. در تناسب اندام کندی ، ما مشتاقانه به همه اعضای خود در رسیدن به اهداف تناسب اندام خود کمک می کنیم ، خواه کاهش وزن ، افزایش حرکت روزانه آنها ، یا افزایش استقامت و ظرفیت قلبی عروقی. ما از تفریح ​​و فلسفه ZUMBA® استقبال می کنیم! برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کلاس های ما ، امروز با ما تماس بگیرید!دیدگاهتان را بنویسید