محصول فصلی اکتبر – راهنمای الهام گرفته از رژیم غذایی مدیترانه ای


با راهنمای تولید فصلی اکتبر ما برای همه طعم های پاییز آماده شوید!

محصول فصلی پاییزبرگها شروع به ریزش کرده اند، هوا در هوا یک صبح ترد است، سیب فراوان است و کدو تنبل همه چیز در راهروهای خواربارفروشی است.

پاییز اینجاست!در حالی که ما معمولاً مردم تابستانی هستیم، اما چیز زیبایی در مورد پاییز وجود دارد. به علاوه زیبایی محصول فصلی اکتبر اینجاست تا همه ما از آن لذت ببریم.

چرا محصول فصلی را انتخاب کنیم؟

خرید و استفاده از محصولات زمانی که در فصل است اغلب با کیفیت بهتر، طعم بهتر، قیمت بهتر و حمایت از کشاورزان محلی است.آیا تا به حال یک گوجه فرنگی را در ماه فوریه امتحان کرده اید … عالی نیست. حالا یک گوجه فرنگی رسیده در ماه سپتامبر آبدار و بسیار خوش طعم است. این تفاوت بین انتخاب محصولات فصلی است.

همیشه توجه به این نکته مهم است که محصولات فصلی بسته به محل زندگی شما متفاوت است. با این حال، این راهنما به منظور ارائه برخی از رایج ترین میوه ها و سبزیجات موجود در این ماه است.

آنچه در فصل در ماه اکتبر است

این ماه زمانی است که برگزیدگان پاییزی به اوج خود می رسند. مجموعه ای عالی از میوه ها و سبزیجات که می تواند الهام بخش باشد و غذاهای خوش طعمی ایجاد کند.

راهنمای تولید فصلی اکتبر

راهنمای دستور العمل و محصولات فصلی اکتبر

این ماه چی بسازیم

اینها برخی از دستور العمل های مورد علاقه ما با الهام از رژیم غذایی مدیترانه ای هستند که از همه این محصولات خوشمزه پاییزی استفاده می کنند.

سیب

محبوب ترین مورد علاقه پاییز! به علاوه قدیمی روزی یک سیب گفته می شود درست است…سیب میوه ای ترد و به طور طبیعی شیرین است که فواید سلامتی زیادی نیز دارد.

بادمجان

مدتی طول کشید تا آشپزی با بادمجان را آزمایش کنیم. خیلی ترسناک به نظر می رسید اما اکنون یکی از راه های مورد علاقه ما برای افزودن دلچسبی و بافت به وعده های غذایی گیاهی است.

قارچ

قارچ پاییزی خوش طعم! قارچ ها به ویژه زمانی که سعی در ترکیب بیشتر دارند عالی هستند بر پایه گیاه وعده های غذایی در رژیم غذایی شما قرار می گیرند زیرا بافتی شبیه به گوشت دارند.

اسفناج

ما طرفداران زیادی از اسفناج هستیم، آنقدر که این را نوشتیم 5 راه برای لذت بردن از اسفناج پست سال پیش

واقعیت جالب: برای اینکه بتوانید آهن گیاهی موجود در اسفناج را بهتر جذب کنید، حتما آن را با کمی ویتامین C سرو کنید. این می تواند نوشیدن مقداری آب لیمو با یک وعده غذایی حاوی اسفناج، ریختن کمی لیمو یا پرتقال تازه درست روی اسفناج، اضافه کردن گوجه فرنگی به ظرف اسفناج و غیره باشد.

اینها مافین تخم مرغ گوجه فرنگی و اسفناج نمونه بسیار خوبی از آن هستند.

اسکواش

بسیاری از کدوهای زمستانی در این ماه راه خود را به فروشگاه ها باز کرده اند. برخی از موارد مورد علاقه ما عبارتند از بلوط، کره و کدو اسپاگتی.

از کدو نترسید، دستور العمل های بسیار خوبی برای این سبزیجات سرشار از ویتامین وجود دارد.

ما همچنین طرفداران زیادی از دستور العمل هایی هستیم که نیاز به پخت و پز زیادی ندارند. این سوپ کدو حلوایی آسان از یک ظرف بسته می آید و خامه ای، صاف و بسیار خوب است!

تخته پنیر الهام گرفته از پاییز

و هیچ فصلی بدون اینکه خیلی خودش باشد کامل نخواهد بود تخته پنیر فصلی

تخته پنیر الهام گرفته از پاییز

(129 بار بازدید شده، 4 بازدید امروز)

آخرین ویرایش: 29 سپتامبر 2022