محرومیت هواداران پرسپولیس تعجب آور بودبه گزارش شبکه خبری تهران نیوز آبراهام شکوری پیشکسوت فوتبال ابتدا درباره شرایط ساپیا و ادامه حضور این تیم در لیگ دسته اول گفت: کار سایپا به جایی رسید که روز آخر همه دعا کردند که این تیم در لیگ یک بماند و سقوط نکند. سایپا یکی از باشگاه های بازیکن ساز و ستاره ساز است و چهره هایی چون ترابی، قلی زاده، کریم انصاری فرد و… محصول این باشگاه بودند که حالا به تیم ملی رسیده اند اما تصمیمات اشتباه عصر. مدیران باعث شدند این تیم هنوز به روز شود.

او اضافه کرد: سایپا و پاس دو تیم قدیمی و ریشه دار ایران و تهران بودند که حالا باید در لیگ یک بازی کنند. در سال های اخیر تیم هایی مانند راه آهن، صبا و… در اثر سوء مدیریت و تصمیمات اشتباه مدیران به سرنوشت بدی دچار شده اند و امیدوارم این موضوع گریبان تیمی مانند سایپا را نگیرد.

شکوری درباره حضور درخشان و حلال در کادر فنی سایپا گفت: این دو مربی در شرایط خاص و حساس به سایپا پیوسته اند و با چند بازی نمی توان درباره مردان و عملکرد آنها قضاوت کرد. با این حال اگر در سایپا بمانند مطمئنا باشگاه می تواند از تجربیات آنها بهره ببرد.

شکوری درباره وضعیت پرسپولیس در پایان فصل گذشته به برنا گفت: پرسپولیس در 5 دوره اخیر قهرمان بلامنازع ایران بوده و همین موضوع باعث جذابیت لیگ شده و همه تیم ها در فصل اول سعی کرده اند پرسپولیس قهرمان نشود و بعد از این به دنبال موفقیت خود هستند. پرسپولیس با 63 امتیاز دوم شد و اگر در بازی هایی مثل آلومینیوم، نفت و پدیده نتایج بهتری می گرفت، می توانست باز هم پیروز شود.

وی درباره تغییراتی که در کادر فنی این تیم ایجاد کرد، اشاره کرد: صحبت و تصمیم گیری در این مورد بر عهده مدیران است اما به عنوان یک پیشکسوت و هوادار پرسپولیس معتقدم هیچ گزینه ای بهتر از یحیی گل محمدی برای سرمربیگری پرسپولیس در ایران وجود ندارد. عملکرد او در چند سال حضور در پرسپولیس مشخص است. با این حال، وقتی تیم نتیجه نمی گیرد، مجموعه ای از عوامل دست به دست هم می دهند تا این اتفاق بیفتد. با این تفاسیر تقویت تیم و برخی عوامل مثبت می تواند شرایط خوبی را برای پرسپولیس در فصل پیش رو ایجاد کند.

شکوری در واکنش به محرومیت هواداران پرسپولیس از بازی با تراکتورسازی گفت: فوتبال در حضور هواداران و تماشاگران جذاب است و بدون آن هیچ هیجانی وجود ندارد. من هم تعجب می کنم که چرا هواداران پرسپولیس باید محروم شوند. محروم كردن هواداران راه خوبي براي جلوگيري از برخي مشكلات نيست، بلكه براي پاك كردن صورت مسئله است. مسئولان به جای بردن هواداران از ابزار و وسایل بهتری استفاده کنند تا مثمر ثمر باشد.

خبرنگار: من کامپیوتر ندارم

منبع: برنا

انتهای پیام/