ما همیشه ویتنی هوستون را دوست خواهیم داشت


ما همیشه هوستون را دوست خواهیم داشت

آهنگ های ویتنی هیوستون برای همیشه زنده خواهند ماند. او در شرف جاودانه شدن است.

کلایو دیویس ، که کشفیات استعداد ، مهمانی های گرمی و جایگاه وی در پانتئون موسیقی قبلاً او را مقدس کرده است ، در تولید فیلم زندگی او نقش دارد. استنلی توچی آن را بازی می کند. نائومی آکی بازیگر بریتانیایی و برنده جنگ ستارگان BAFTA نقش او را بازی می کند. کارگردان آن کسي لمونز خواهد بود که در سکوت بره ها جاناتان دم نيز بازيگر بود. عنوان “I Wanna Dance With Somebody” بعد از آهنگ هیوستون در سال 1987 با همین نام است.

متولد 1963 ، در سال 2012 درگذشت ، در نیویورک در سال 83 توسط کلایو دیویس در 19 سالگی کشف شد – ویتنی به موفقیت های کامیون ، از جمله “من همیشه تو را دوست دارم” از موسیقی متن فیلم “محافظ” ، ادامه می دهد. زندگی او با پیچ و تاب ها ، اعتیاد ، مشکلات شخصی و مرگ زودرس بخشی از این فیلم خواهد بود که باید در دسامبر 2022 وارد شود.

به گفته همسایه قدیمی من کلایو دیویس ، هیچ چیز از دست نمی رود.


تهاجم پر زرق و برق بلوکین

بروکلین اکنون ملکه دارد. نشان دادن جغرافیا ما در مورد رقص صحبت می کنیم. “فقط یک اکتاو جدا” هنرمندان اجرای عالی جاستین ویویان باند و آنتونی روت کوستانزو از مت اپرا را در بر می گیرد. آنها تا 3 اکتبر در انبار تازه باز شده سنت آن هستند. یعنی 90 دقیقه عجله کن. کلمه “drag” را بگویید و رد خواهید شد. کارگردان: زک وینوکورت مد جاناتان اندرسون است.

بازیگوش. شاد سرگرم کننده. Combo شاید bimbo را در دامبو بازی می کند. نوع مورد نیاز ما در حال حاضر اولین شب جمعه او را تشویق کرد.

سناتور چاک شومر ، که معمولاً خجالتی بود ، به طور کامل از تلاش های خود برای نجات سالن های سینما خواست و گفت: “وقتی دونالد ترامپ رئیس جمهور نشود حضور در بروکلین عالی نیست؟!”


Bric-a-brac

نوریف ، فونتین ، باریشنیکوف این کار را انجام دادند. استرایسند سعی کرد این کار را انجام دهد. دریاچه قو در حال حاضر مانند اپرای راک قو در دریاچه شناور است. رابطه جنسی ، پول ، عشق. این سبک چایکوفسکی قرن 21 است و در 14 اکتبر آغاز می شود. به به و عینک آفتابی Jackie O خط الهام بخش مبلمان ایتالیایی Flair O ‘است. اینها میزها و صندلی هایی هستند که قرار است “تجسم درخشش دهه 60 ژاکلین کندی اوناسیس” باشند. بعدش چی؟ کاندوم جک کندی؟ گاردریل تد کندی؟ به به به همه عوضی ها بیرون غذا می خورند ، رستوران ها بسته می شوند ، رستوران ها فاقد پرسنل هستند ، قیمت ها بالا می رود ، غذا کم است و کسی بیرون نمی رود. تنها چیزی که می دانم این است که شنبه شب ، رستوران پریمولا در خیابان دوم جولیانو مورد تجاوز قرار گرفت – داخل و خارج. میز خالی نیست. به به روزنامه تایمز تایمز گزارش می دهد که جیم جاستیس فرماندار ویرجینیای غربی او را از مربیگری تیم بسکتبال شهرش منع کرده است. چرا؟ او همیشه این کار را می کرد. او برای همیشه مربی تیم بسکتبال دختران است. یک تاجر بزرگ ، صاحب گرین بریر معروف ، او همیشه زمان برای آموزش پیدا می کرد. من با او آنجا بودم. من با خانواده اش نشسته بودم. بگذار این احمق های احمق در شرایط خود بدانند که کودکان سپاسگزار او را دوست دارند.


حضور جولیان مور ، نیک دودنی ، آماندا استنبرگ ، بن پلات ، امی آدامز ، کلتون رایان و دنی پینو "ایوان هنسن عزیز" اولین نمایش در لس آنجلس در سالن کنسرت والت دیزنی در 22 سپتامبر 2021.
جولیان مور ، نیک دودانی ، آماندا استنبرگ ، بن پلات ، امی آدامز ، کلتون رایان و دنی پینو در اولین نمایش “ایوان هنسن عزیز” در لس آنجلس در سالن کنسرت والت دیزنی در 22 سپتامبر 2021 شرکت کردند.
فریزر هریسون / FilmMagic

یادداشت اصلی

“ایوان هانسن عزیز” ، برادوی به فیلم تبدیل شد. ستاره های او می گویند پیام اضطراب و خودکشی نوجوانان مهم است. مداحی می خوانند.

ایمی آدامز: “این مربوط به مقابله با غم است. او دوستان ، امیدها و رویاهایی داشت. “ جولیان مور او می گوید: “این به معنای جوان بودن در دنیای امروز است. من به مادر شدن فکر می کنم. تجربه کار بسیار بیشتری به شما می دهد. نوجوانی کوتاه است. و بچه ها خیلی تغییر می کنند. آنها چقدر به کمک نیاز دارند و چقدر استقلال می خواهند؟ تغییر وضعیت والدین بسیار طول می کشد. “


از نظر تاریخچه کودکان: Firetruck افزایش یافت. طلسم ایستگاه ، یک بیگل ، در صندلی جلو نشسته بود. یک کودک 7 ساله گفت: “او باید مردم را عقب نگه دارد.” یکی دیگر گفت: “نه. او خوش شانس است یک پسر بچه 9 ساله تمام بحث را متوقف کرد و گفت: “آنها از سگ برای پیدا کردن دوشاخه استفاده می کنند.”

فقط در نیویورک ، بچه ها ، فقط در نیویورک.

دیدگاهتان را بنویسید