ما فشارهای مالی و رکودی را در شهر پشت سر گذاشته ایم.گزارش کردن شبکه خبری تهران نیوزمراسم معارفه لطف الله فروزنده معاون جدید مالی و اقتصادی شهرداری تهران و تکریم ابوالفضل فلاح معاون سابق این معاونت با حضور شهردار تهران برگزار شد.

علیرضا زاکانی شهردار تهران با تبریک ماه ربیع الاول و هفته دفاع مقدس گفت: در سال اول مدیریت شهری از موانعی مانند فشار مالی و رکود در شهر عبور کردیم. منابع آقای پائولا در معاونت مالی 99 درصد منابع نقدی و غیرنقدی را برای ما تامین کرد و علاوه بر این، بخش حقوق و دستمزد این امکان را برای ما فراهم کرد تا بدون نگرانی حقوق آنها را پرداخت کنیم.

وی با بیان اینکه رویه ها اصلاح شد و شرایط مناسبی برای احقاق حقوق شهر در این یک سال ایجاد شد، افزود: به عنوان مثال در بازپس گیری اموال، بحث ارزش افزوده و دریافت تسهیلات توسط دولت و تزریق است. . آنها در مجموعه و همچنین اصلاح روندها و رویه ها شرایط را برای ما مساعدتر کردند.

زاکانی رفع ابهامات و ایجاد شفافیت را از دیگر محورهای اقدامات برشمرد و ادامه داد: کارها به منظور جلوگیری از بسیاری از مفسدان انجام شد و همچنین اقدامات موثر دیگری از جمله خرید از بورس و ارائه شفاف املاک در بورس انجام شد. برای حضور در حوزه تعاونی اقدامات بسیار خوبی از جمله شناسایی 231 پروژه انجام شد.

شهردار تهران ضمن تشکر از قوت الهی و قدردانی از معاونت سابق مالی برای پیگیری اهداف برجسته، افزود: با بررسی شرایط مسیری را طی می کنیم که زمینه تحقق اهداف عالی را فراهم می کند. ضمن اینکه باید رویه های گذشته را برای تایید حقوق شهر که بخشی از آن بهره وری است دنبال کنیم، باید با تقویت مراحل، امکان خود را افزایش دهیم. زیرا روشی که مردم سال ها برای اداره شهر دنبال می کردند برای تحول در شهر کافی نیست. از طریق مشارکت ها باید فضایی را فراهم کنیم تا شهروندان، شهرها و سرمایه گذاران از این مشارکت بهره مند شوند.

زاکانی با اشاره به اینکه در بحث مالی فراتر از آنچه شورا دستور داده بود، گفت: سازمان مالی و اقتصادی باید به گونه ای راه اندازی شود که بتوانیم بازی بزرگی را فراتر از جنبه مالی که لازم است تعریف کنیم. منظم بودن و دقت. در تولید پیشتاز باشید.

شهردار تهران خاطرنشان کرد: یکی از کارهای خوبی که از سال گذشته شروع شده و نیاز به تقویت دارد، تخصیص وظایف و بسته شدن پرونده های مفتوح است. البته هنوز پرونده های مفتوح در زمینه مشارکت، املاک و سایر بخش ها وجود دارد که باید بسته شود.

به گفته وی؛ 90 کلان پروژه در 4 تحول شامل تحول کالبدی، تحول در شهرداری، تحول نرم و تحول فناورانه تعریف شده و سمت و سوی آنها نیز مشخص است.

در ادامه این مراسم ابوالفضل فلاح معاون اسبق مالی و اقتصادی شهرداری تهران با بیان اینکه خدا را شاکرم که بتوانم یک سال به مردم شریف تهران خدمت کنم گفت. وی گفت: از هفته اول برنامه هایی را در دسترسی های مالی و حسابداری، خزانه و سایر دسترسی ها اجرا کردیم و تولید دارایی های مغفول مانده شهرداری را در حوزه های املاک و غیرمنقول ادامه دادیم.

وی با بیان اینکه بر اساس جان معصومین (ره) و فرمایشات رهبری به امانت داری، صداقت و وفاداری به عهد پرداختیم، افزود: یک سال عملکرد در معاونت مالی 18 هزار میلیارد تومان برای دولت به ارمغان آورد. شهرداری . . .

بر اساس این گزارش، لطف الله فروزنده معاون جدید مالی و اقتصاد شهری شهرداری نیز با تشکر از اعتماد شهردار تهران گفت: باید فصل جدیدی را در این معاونت دنبال کنیم و مسیر تحولی را که از سال گذشته آغاز شده است، ادامه دهیم. معاون

وی لزوم پیگیری برنامه های مشخص شده، اصلاحات ساختاری و فرآیندی، تسهیل گری، همدلی، تصمیم گیری سریع و دقیق و همچنین مساعدت و نظارت بر مجموعه ها را برای حرکت در مسیر تعیین شده برشمرد و گفت: معاونت از رئیس جمهور باید در پروژه ها استفاده شود، تمرکز کنیم و مشارکت مردم را جدی بگیریم.

منبع: فارس

انتهای پیام/