ما تل آویو را با خاک یکسان خواهیم کردگزارش کردن شبکه خبری تهران نیوزشیخ نبیل کواک یکی از اعضای شورای مرکزی جنبش مقاومت اسلامی حزب الله لبنان به تهدیدات اخیر آویگدور لیبرمن وزیر دارایی رژیم صهیونیستی پاسخ داد.

آویگدور لیبرمن، وزیر دارایی رژیم صهیونیستی اخیرا گفته است که اگر حزب الله به میدان گازی کاریش حمله کند و جنگ جدیدی را آغاز کند، باید ضاحیه (جنوب بیروت) را از بین ببریم.

شیخ نبیل کاووک یکی از اعضای شورای مرکزی حزب الله در این خصوص تاکید کرد: رژیم صهیونیستی توانایی ایجاد معادلات نظامی را ندارد و سران این رژیم به خوبی می دانند که در جنگ احتمالی آینده چه از دست خواهند داد. . چندین برابر خسارت وارد شده به لبنان خواهد بود.

وی در ادامه معادله نظامی جدید علیه رژیم صهیونیستی را مطرح کرد و تاکید کرد: اگر رژیم صهیونیستی برای تخریب حومه اقدام کند، تل آویو را تا حد امکان نابود خواهیم کرد.

شیخ نبیل کواک تاکید کرد: تصاویر ویدئویی که مقاومت لبنان چند روز پیش منتشر کرد، پیام روشنی برای رژیم صهیونیستی دارد، پیام ما این است که مقاومت آماده جنگ است و موشک هایی آماده هدف قرار دادن کار خود و فراتر از کار خود دارد. انجام شده.

یکی از اعضای شورای مرکزی حزب الله لبنان تاکید کرد: اگر سران رژیم صهیونیستی می دانستند حزب الله برای تاسیسات راهبردی رژیم صهیونیستی در بخش های مختلف گازی، نفتی و نظامی چه برنامه هایی در نظر گرفته است، قطعا شب ها نمی خوابند!

منبع: ادامه مطلب

انتهای پیام/