“ما به معنای واقعی کلمه روی نقشه هستیم”: خیابان کوئینز ، نامگذاری شده از میخانه نییر تاریخی


یکی از قدیمی ترین بارهای شهر جاودانه شده است.

بخشی از خیابان 78 در خیابان 88 در وودهاون پس از مراسم نامگذاری خیابان در روز شنبه به افتخار بار معروف ، که در این ماه 192مین سال فعالیت خود را جشن می گیرد ، به عنوان Neuro Pub Road شناخته می شود.

Loysent Gordon ، صاحب چاه آبیاری معروف ، در مصاحبه با Gothamist / WNYC درست یک ساعت قبل از ایستادن با خانواده ، رهبران جامعه و حامیان افتتاحیه گفت: “ما به طور واقعی روی نقشه هستیم”. “اکنون راهی برای یادآوری یکی از قدیمی ترین ها داریم [bars] در آمریکا.”

افتتاحیه به دنبال ترس از COVID در مجلسی با ظرفیت محدود برگزار شد.

مقامات منتخب محلی ماه ها برای تغییر نام خیابان ها لابی می کردند و روبرت هولدن ، عضو شورا ، قانونی را تصویب کرد که اوایل امسال برای رسمی شدن تغییر نام خیابان به تصویب رسید.

فلش

میخانه نییر

بریجت بارتولینی / گوتامیست

(lr) عضو شورای روبرت هولدن ، لویسنت گوردون و خانواده اش بعد از مراسم نامگذاری خیابان به افتخار میخانه نییر.

(lr) عضو شورای روبرت هولدن ، لویسنت گوردون و خانواده اش بعد از مراسم نامگذاری خیابان به افتخار میخانه نییر.

فلش

(lr) عضو شورای روبرت هولدن ، لویسنت گوردون و خانواده اش بعد از مراسم نامگذاری خیابان به افتخار میخانه نییر.

جوانا لیس ، میخانه نییر

او هشت ماه را صرف بازسازی تاسیسات کرد که شامل بازسازی نوار چوب ماهون بود. گوردون از آن پس سالهاست که به منظور احترام به اهمیت تاریخی بار ، لابی می کند ، از جمله تلاش ناموفق 2016 برای نشان دادن مکان.

گوردون می گوید: “ما وضعیت برجسته ای کسب نکردیم ، اما چیزی شبیه به آن داریم ، این خیابان نام یکی از قدیمی ترین میخانه های آمریکا است.”

تصاویر داخلی Neer ، که گوردون آن را “مشهورترین بار که تا به حال در موردش شنیده اید” می نامد ، در فیلم هایی از جمله Goodfellas و Tower Heist ظاهر شده است.

گوردون گفت که اکنون با کمبود نیرو روبرو است زیرا شهر به تأسیساتی احتیاج دارد که وضعیت واکسیناسیون داخلی را برای مشتریان بررسی کنند.

گوردون می گوید: “در حال گذراندن زمستان ، ما نمی دانیم چه اتفاقی می افتد. ما امیدواریم که چنین باشد ، اما ما بدترین ها را برنامه ریزی می کنیم زیرا ما بیش از حد را پشت سر گذاشته ایم.”

وضعیت نیر طی چند ماه گذشته بهبود یافته است. در ماه مه ، این میخانه 40،000 دلار از American Express و National Trust for Historic Reservation for External تعمیرات و تعویض سایبان دریافت کرد.

دیدگاهتان را بنویسید