ما باید در برابر توطئه های دشمنان برنامه ریزی کنیمبر اساس گزارش ها شبکه خبری تهرانامام رضا (ع) در ابتدای خطبه های نماز جمعه سیاسی فرمودند: هر که از حساب خود سوء استفاده کند و هر کس عمل خود را ترک کند، ضرر کرده است.

خطیب جمعه بخشدار و کهریزک گفت: طبق روایات جهنم 7 طبقه است و پل صراط از شمشیر پیروزتر است که به وسیله آن به چند دسته تقسیم می شود.

حجت الاسلام استیری افزود: برخی از افرادی که از روی پل عبور می کنند برق دوست دارند و به گرمای سوزان جهنم دست نمی زنند.

وی تاکید کرد: دسته دوم مردانی هستند که مانند اسب سوم و دیگران سینه را حمل کرده اند.

امام جمعه منطقه کهریزک در پایان سخنان خود گفت: برخی از مردم به آرامی راه می رفتند و عده ای نیز هنگام عبور از پل معلق بودند و بدن برخی از آنها طعمه حریق شد.

وی گفت: عبور از جاده بستگی به میزان حسنات و دوری از گناه دارد.

حجت‌الاسلام استیری با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در روزهای اخیر گفت: دشمن دائماً توطئه می‌کند، بگذارید راه داشته باشیم.

وی در ادامه بیان کرد: امیرالمومنین(ع) در خطبه 34 نحج البلاغ می فرمایند دشمن توطئه می کند، برنامه ریزی نکنید؟ امروز روزی است که باید در برابر توطئه های دشمنان برنامه ریزی کنیم.

امام جمعه منطقه کهریزک خاطرنشان کرد: در مورد دزدان دریایی یونانی دو نفتکش یونانی را آتش زده و توقیف کرده بودیم و آنها نتوانستند کشتی ما را به آمریکایی ها تحویل دهند.

حجت الاسلام استیری گفت: در روزهایی که علیه ایران قطعنامه صادر کرد، شاهد اقدام صهیونیست ها و مدیرکل آژانس هستیم.

وی افزود: مایه تاسف است که یک نهاد بین المللی تحت تاثیر یک رژیم نامشروع قرار گرفته و آبروی آژانس بین المللی انرژی را زیر سوال می برد در حالی که نظام مقدس جمهوری اسلامی در سال های اخیر همکاری سازنده ای با آژانس داشته است.