ماری کازبی ، ستاره RHOSLC ، ویتنی رز را در توییتر مشاهده کردوقتی مری کازبی در جلسه خود موعظه نمی کرد ، به همکار خود از “همسران واقعی سالت لیک سیتی” ویتنی رز در توییتر توهین کرد.

ستاره رهبر مذهبی ، که به واقعیت تبدیل شد ، پس از گرفتن باد ، با عصبانی شدن رز در شبکه های اجتماعی ضربه زد مصاحبه ای که او با “Nightcapives Nightcapives” از Access Hollywood انجام داد.

رز مدعی است که کازبی در مورد اتهاماتی مبنی بر اجرای فرقه با او “صحبت نخواهد کرد” ، توطئه ای که توسط بقیه فصل دوم “RHOSLC” تحریک شده و توسط اعضای سابق کلیسای پنطیکاستال معبد ایمان در کازبی حمایت می شود.

“تو خیلی دروغ میگی! ویتنی رز” کازبی پاسخ داد با موسس Iris + Beau. “میدونی که با من حرف نمیزنی!” با سر بابل خود! ”

او افزود: “آرام باش!”

کازبی مدام این را می گفت گل رز “خیلی گرسنه است” در مورد رابطه خراب شده خود صحبت می کنند و می افزاید که علی رغم بهترین نیت رز ، امکان آشتی وجود ندارد.

“من حتی نمی دانم آن چیست …” کازبی درباره نظرات رز می نویسدبه “اون خیلی تقلبیه !!”

در توییت بعدی ، او گفت که “همه چیز [Rose] به او گفته شده است که انجام دهد! کازبی هم همینطور به اعتیاد همبازی خود به رقص قطبی حمله می کند به عنوان یک نوع تمرین

“باید دروغگویی به من را متوقف کنید زیرا مال شما است [sic] او گفت: “این بهترین فصل با ذهنیت رقص قطبی شما است.” من و شما هرگز دوست نخواهیم بود ، چرا باید با ویتنی جعلی صحبت کنیم.

کازبی ممکن است به خصوص از رز عصبانی باشد زیرا همانطور که از تصاویر نشان داده می شود ، او یکی از اولین شرکت کنندگان در سالت لیک سیتی بود که گمانه زنی ها درباره کلیسای کازبی را پذیرفت. رز در ویدئویی گفت: “همه شایعات حاکی از آن است که مری رهبر فرقه است.”

دستیاران اصلاح شده در گفتگو با دیلی بیست درباره نمایشگاهی که هفته گذشته منتشر شد ، تجربیات تکان دهنده خود را در مورد کازبی به تفصیل شرح دادند.

افرادی که از جلسه وی فرار کردند ادعا کردند که او با خود مانند خدا رفتار می کند ، اعضای خود را فریب می دهد تا برای کسب و کار خانواده خود با حقوق اندک یا بدون حقوق کار کنند و اغلب به آنها می گفتند که به دلایل مختلف از جمله ترک کلیسا و جهنم محکوم خواهند شد. دهک های ناکافی

ابی ، کارگر سابق کلیسا که در 22 سالگی در اواخر دهه 1990 ترک کرد ، گفت: “این یک شوخی نیست.” “او این افراد را وحشت زده می کند.” این زن بدترین چیزی است که تا به حال روی این زمین قدم زده است. شما هیچ ایده ای ندارید ، این همه لبخند و s -t – واقعی نیست. “

کازبی پیشتر حاکمیت یک فرقه را رد کرده بود. او همچنین ادعاها مبنی بر استفاده از پول ملاقات خود برای تأمین بودجه زندگی لوکس خود را رد کرد.

او در ماه ژانویه به Entertainment Tonight گفت: “واضح است که من در تلویزیون ملی شرکت نخواهم کرد ،” خانه دار “و فرقه خواهم بود.” “بیا ، بیا. من به کلیسای خود اعتقاد دارم. هیچ فرقه ای وجود ندارد. اعضای کلیسای من ، آنها می دانند که این اظهارات دروغ است. اینها خنده دار است. مردم بدنبال گناه هستند. “

“همسران واقعی سالت لیک سیتی” یکشنبه ساعت 21:00 به وقت شرقی در براوو پخش می شود.دیدگاهتان را بنویسید