لیست نقل و انتقالات استقلال لو رفتبه گزارش شبکه خبری تهران نیوز اگرچه به نظر می رسد به زودی سرمربی جدید استقلال تهران معرفی شود، اما برنامه های نقل و انتقالاتی این باشگاه به دقت پیگیری خواهد شد و در پست هایی که این تیم برای جذب بازیکن نیاز دارد، مذاکراتی انجام خواهد شد.

سرمربی جدید استقلال

پس از جدایی فرهاد مجیدی، هواداران استقلال خواستار جذب مربی خارجی شدند و پس از حذف جواد نکونام روی نیمکت آبی ها، مدیران این باشگاه قصد همکاری با این مربی خارجی را دارند. بنابراین گزارش، طبق مذاکرات انجام شده، سرمربی جدید این تیم تا 48 ساعت آینده معرفی خواهد شد.

بازیکن خارجی استقلال در نقل و انتقالات

در پایان فصل مشخص شد رودی زستد از جمع آبی پوشان تهرانی جدا شده است و حالا آنها فقط برای جذب بازیکن خارجی تلاش خواهند کرد که با توجه به نیاز سرمربی جدید در روزهای آینده مذاکره خواهد شد.

استقلالی ها خواهان ادامه همکاری با کوین یمگا و رافائل سیلوا هستند و در صورت ماندن سیلوا استقلالی ها برای حفظ سهمیه لیگ برتر مدافع جوان زیر 23 سال را به خدمت خواهند گرفت.

خریدهای استقلال در نقل و انتقالات

دستور تهیه قهوه

رضایی به عنوان یکی از اولین بازیکنان استقلال در نقل و انتقالات یکی از نام های شاخصی است که به این تیم نزدیک می شود اما قرار نیست لیگ برتر بازگشت به ایران.

او در این خصوص با استقلالی ها مذاکره کرده اما توافقی حاصل نشده و دیگر در لیست نقل و انتقالات آنها نیست.

سجاد شهباززاده

استقلال با هدایت آرمان رمضانی و ارسلون مطهاری با وجود صحبت هایی که با شهبازادز انجام داده، علاقه ای به خرید این مهاجم 32 ساله ندارد و در تلاش برای جذب یک مهاجم جوان خارجی است.

بذر صادقی

مذاکرات با بهترین پاسور فصل گذشته لیگ برتر تا حضور احتمالی جواد نکونام روی نیمکت استقلال صورت گرفت اما او دیگر در لیست آبی ها قرار ندارد و گفته می شود به توافق با خوزستانی ها نزدیک است. تیم سبک

آیاندا پاتوسی

بازیکن سابق استقلال در لیست نقل و انتقالات این تیم قرار دارد و در لیست اصلی قرار ندارد. اگر گزینه بهتری سر میز مذاکره برای جذب بازیکن نداشته باشند، پاتوس یکی از اولویت ها خواهد بود.

آجورلو در تهران حضور دارد

بر خلاف شایعات اخیر، مدیرعامل این باشگاه در تهران است و به قطر سفر نکرده است. همچنین در حال حاضر جلسه ای در دستور کار اعضای هیئت مدیره نیست و مشخص نیست چه زمانی تشکیل می شود.

منبع: ایلنا

انتهای پیام/