لوگوی بازیکن پرسپولیس برای آبی ها/ حس خوبی از بازی با استقلال دارمگزارش کردن شبکه خبری تهران نیوزیحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس از مصدومیت سه مهاجم تیمش و احتمال نرسیدن آنها به لیگ بعدی و البته فراهم نشدن فرصت حضور مهاجمان خارجی به شدت ابراز نگرانی کرد.

پس از گلزنی به امیدها و نساجی، ناگهان مصدوم می شوید. علتش چه بود؟!

به هر حال، مصدومیت همیشه برای هر بازیکنی اتفاق می افتد و من نیز از این قاعده مستثنی نیستم. اما تمام تلاشم را می کنم تا با انجام فیزیوتراپی و انجام مراحل درمانی و تمرینات ویژه به بازی های لیگ برسم. خیلی امیدوارم به اولین بازی مقابل ذوب آهن برسم.

اما فعلا هر سه مهاجم پرسپولیس مصدوم هستند و کادرفنی به خصوص یحیی نگران است.

آقای یحیی سرمربی ما هستند و برای این کار تعهد سنگینی دارند. اما سعی می کنم انشالله به لیگ برسم و قبل از شروع بازی اول در شرایط ایده آل باشم. خوشبختانه حامد و تامیروف تلاش می کنند هر چه زودتر به روابط خوبی برسند و نگرانی ها را برطرف کنند. آقا یحیی نگران خط حمله نباش.

هفته اول با ذوب آهن و هفته دوازدهم با استقلال بازی می کنی.

اهمیت بازی اول و امتیازات هفته های اول را به خوبی می دانیم. به همین دلیل قطعا تلاش می کنیم با برد مقابل ذوب آهن در زمین حریف شروع کنیم. امیدوارم با قدرت کارمان را شروع کنیم تا بعدا حسرت امتیازهای از دست رفته را نخوریم. در مورد دربی همانطور که می دانید من به شخصه همیشه حس خیلی خوبی نسبت به بازی دارم و از نظر روحی آماده هستم. چون در اولین بازی مقابل حریف سنتی گل زدم به همین دلیل زمان دربی را این بار بسیار مناسب می دانم و مطمئنم از نیم فصل اول و بازی ویژه امتیاز می گیریم. دربی خیلی خوب است و به قهرمانی خواهیم رفت.

اما مدعیان دیگری نیز وجود دارند که موفقیت شما را تهدید خواهند کرد.

ما از این موضوع نمی ترسیم و اتفاقاً این موضوع را به نفع تیم خود می دانیم زیرا انگیزه و تلاشمان برای قهرمانی بیشتر می شود. بعد از فصلی که با نایب قهرمانی به پایان رسید که کمترین حق تیم ما بود، حالا چیزی جز قهرمانی ما و هوادارانمان را راضی نمی کند. می دانیم که چه مسئولیت سختی بر دوش داریم و باید به هر نحو ممکن بیشترین امتیاز را کسب کنیم تا قهرمان شویم.

چه اتفاقی برای رقیب خارجی شما در خط حمله افتاد؟

باشگاه قطعا تلاش می کند تا خواسته سرمربی تیم را برآورده کند تا بتوانیم خط حمله قوی تری داشته باشیم. شما روحیه من را خوب می شناسید، من همیشه آماده مسابقه هستم و از این موضوع استقبال می کنم. این را هم بگویم که در فصل پیش رو تیم های مدعی زیادی حضور دارند و باید با تمام توان وارد لیگ شویم.

منبع: ایران ورزش

انتهای پیام/