لونا کلاسیک ادامه در مسیر نزولی قرار دارد| مراقب ریزش بیشتر قیمت باشید


به گزارش بازار، با کاهش برای ارزهای شبکه ترا یعنی ترا 2 و لونا کلاسیک، ارزش این دو رمز ارز نیز افت محسوسی را در هفته های گذشته داشته و حتی در طول نمودار ماهانه از این ماه، همیشه در مسیر نزولی قرار می گیرد. داشته اند.

اکنون توکن لونا کلاسیک با قیمت 0.0095 دلار می شود که حدود 42 درصد پایین تر از اوج خود در ماه ژوئن است. همچنین به یاد داشته باشید که لونا کلاسیک، در واقع همان پروژه شکسته لونا شبکه ترا است که تا پیش از ریزش بازار و در اوج خود، ارزشی بیش از 100 دلار را نیز تجربه کرده و در فهرست پربازده ترین رمزارزهای بازار می شود.

امروز، دلار الگوریتمی شکسته ترا، یعنی USTC دارای ارزش بیش از 377 میلیون دلار بوده است و این در حالی است که بر اساس آخرین آمار وب سایت CoinGecko ارزش بازار لونا بیش از 229 میلیون دلار است. در نتیجه استیبل کوین شبکه ترا برای به دست آوردن مجدد اعتبار از دست رفته خود با مشکل مواجه شده است. از سوی دیگر، ارزش بازار واقعی لونا کلاسیک نیز چالش برانگیز شده است.

بنابراین، از نظر فاندامنتال، نگران‌کننده‌ها در مورد اینکه لونا کلاسیک سرمایه‌گذاری خوبی می‌شود یا خیر، وجود دارد. چون این رمز ارز در حال حاضر زیرا هیچ نقشی در شبکه ترا ندارد و تنها وجود دارد.

یکی، استیبل کوین آن دیگر پایدار نیست و یک بی اعتمادی نیز نسبت به شبکه ترا ایجاد شده است. علاوه بر این، برخی از تحلیلگران بر این باورند که نسخه های اصلی و جدید ترا نیز برای بین بردن سرمایه گذاران طراحی شده اند.

پیش بینی قیمت لونا کلاسیک

لونا کلاسیک ادامه در مسیر نزولی قرار دارد|  مراقب ریزش بیشتر قیمت باشید

نمودار چهار ساعت نشان می دهد که قیمت توکن LUNC طی هفته های گذشته روندی نزولی داشته است. نگاه دقیق تر نشان می دهد که این در محیطی با حجم بسیار پایین تر آورده شده است و همچنین در محدوده محدوده متحرک روز و 50 روز باقی مانده است و کمتر از قیمت این ماه یعنی 0.00086 دلار پول می شود.

بنابراین، حرکت را گمان می‌کند که همچنان می‌رود برای لونا کلاسیک ادامه خواهد داشت و فروشندگان سطح کلیدی بعدی را در $0.0008 هدف می‌دهند.