لزوم اصلاح ۱۸ درصدی قیمت آواکس برای شروع مجدد پیشرفتی


به گزارش بازار، ارز دیجیتال آواکس (AVAX) در حال حاضر وضعیت خوبی ندارد قیمت را از رد شدید قیمت ۶۱.۶۲ دلاری این ارز توسط گاوها در روز یکشنبه ادامه دارد.

قیمت AVAX البته از سطح قیمت یاد شده دوباره کاهش یافته است و 3٪ از ارزش خود یعنی 1.7 دلار در روزانه بازار آسیایی از دست داده است. در حالی که شاخص قدرت نسبی (RSI) آواکس نشانگر فروش از حد است، انتظار می رود بیش از حد کاهش قیمت به 5.93 دلار می شود که می تواند نقطه عطفی از روند نزولی به سمت روند صعودی باشد.

کاهش قیمت ۱۸ درصدی آواکس پیش از افزایش ۵۰ درصدی!
قیمت آواکس به احتمال زیاد از سطحی که خواهد یافت. زیرا باعث افزایش قیمت به ۶۱.۶۲ دلار در روز یکشنبه به شدت از سوی گاوها رد شد که می تواند به ریزش سنگین قیمت این ارز منجر شود.

در حال حاضر، نمی توان هیچگونه سطح حمایت دقیقی برای آواکس در نظر گرفت. در حالی که باید به این نکته نیز توجه داشته باشد که وضعیت کلی بازار کریپتو نیز علاوه بر شرایط آواکس بهتر به نظر نمی رسد که همین موضوع مکی می تواند به ریزش های بیشتر آواکس کمک کند.

به نظر می رسد برای رشد مجدد قیمت به سمت بالا، آواکس نیازمند یک ریزش دستکم ۱۸ درصدی بوده و ورود به بازار این رمز ارز برای خرید گزینه دیگری به حساب نمی آید.

لزوم اصلاح ۱۸ درصدی قیمت آواکس برای شروع مجدد پیشرفتی

به طور کلی، پنجاه که قیمت آواکس به .93 دلار رسید، انتظار می رود شاهد چرخش قیمت باشد. این سطح با خط روند نزولی قرمز منطبق بوده است نقطه ای ایده‌آل برای جهش و صعود به سمت هدف یعنی ابتدا ۶۱.۶۲ دلار و سپس ۸۱ دلار به حساب می آید.