قیام 15 خرداد، قیام اول به اهل بیت پیوند داردبه گزارش خبرنگار شبکه خبری تهرانمراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) با سخنرانی سید عباس جوهری معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران و جمعی از مردم و مسئولین در مسکو حضرت خدیجه سلام الله علیها ورامین برگزار شد. شهر

سید عباس جوهری معاون استاندار تهران در جمع مردم شهرستان ورامین در آستانه 24 و 25 خرداد گفت: جمهوری اسلامی و بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) است که ما را حرام می کند. نسل جوان را معرفی کرد.

معاون استاندار تهران گفت: مربی ها تشخیص می دهند که امام خمینی(ره) با بحران برنامه ریزی مواجه شده اند و هنوز نتوانسته اند شخصیت واقعی خود را شناسایی کنند.

جوهری در ادامه گفت: دریاسالاران به جایگاه امام خمینی (ره) پی برده اند و معتقدند که تأثیر آن حضرت در جهان بسیار ارزشمند است و صاحب نظران و صاحب نظران شخصیت ایشان را بیش از یک انسان توصیف کرده و پرچمداری ایشان را در پیروزی انقلاب می دانند. انقلاب اسلامی اسطوره ای فراتر از تصور است.»

وی با انتقاد از کسانی که در خط امام بودند، اما از راه امام جدا شدند، گفت: بسیاری از مردم خود را در خط امام نگه داشتند، اما وقتی صحبت از علایق و امیال بدنی شد، روش‌های نادرست را در پیش گرفتند و روش امام فقید».

جوهری ادامه داد: ما معتقدیم امام خمینی (ره) مسیر انقلاب اسلامی را از صفر تا صد می دانستند و آرامش خاصی در ایشان منعکس شد و ایشان رهبری بزرگی بودند و تعابیر بزرگی که در مورد ایشان وجود دارد این صفات را نسبت می دهد و اکنون نیز بسیاری از بزرگان، ولی فقیه را طلایه دار انقلاب اسلامی می دانند.

معاون استاندار تهران با اشاره به شبهات ایجاد شده در جامعه گفت: شبهات فعلی در جهاد اعلام نخبگان و تخصص باید سرمایه گذاری و خنثی شود و جوانان ما انقلاب را با انقلاب هایی که رخ داده است مقایسه کنند و ببینند. این که بسیاری از انقلاب های معاصر ما به دلیل نداشتن رهبر قوی و آینده نگر شکست خورده اند.

وی ناتوانی دشمن در نمایش دستاوردهای خود پس از انقلاب را برشمرد و گفت: دشمنان به سخنان و پیش‌بینی‌های رهبران کشورمان و پیش‌بینی رهبر معظم انقلاب درباره این فروپاشی اسرائیل ایمان قوی داشته‌اند. . مثل پیش‌بینی سقوط است.» شوروی با امام راحل آشناست و در بیانیه جهاد نباید بگذاریم حافظه تاریخی ما پاک شود و با برگزاری مراسم‌های مختلف این وقایع مرور شود.

جوهری گفت: جوانان عزیز ما اگر می خواهند با برکت انقلاب اسلامی در دنیای مجازی و واقعی دلایل و دلایل محکمی برای وجود خود در فضای مجازی و واقعی برای دشمنان داشته باشند، مکتب امام خمینی (ره) و بایدها و بایدهای آن را بیاموزند. ‘تس. و اگر بخواهیم مطالب را با حقیقت بخواهیم ذکر کنیم که مکتب برای هر ایرانی دارای خصوصیات روشن و صادقانه است.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران گفت: امام راحل اسلام ناب محمدی را ترویج کردند و آن را احیای عدالت و استقلال در جهان نامیدند و وقتی تاریخ را مطالعه می کنیم عظمت آن را می فهمیم و وقتی می گفتند جمهوری اسلامی امروز دیگر نیست. یا کمتر راه هموار شده است و بقیه رژیم پالوی بدانند که رسالت اصلی امام خمینی با نشر انقلاب اسلامی در حال انجام است.

جوهری قیام خونین 15 خرداد را سرآغاز معجزه الهی در جهان دانست و اعلام کرد: ورامین سرزمین مقدسی است و شما مردم ورامین رهبر یک نهضت بزرگ و قیام 15 خرداد اولین است. . قیام اهل بیت و پیوند به قیام اهل بیت

وی افزود: ما هنوز به حقیقت 15 خرداد پی نبرده ایم. شهدای 15 خرداد برگزیده خدا بودند و ورامین سرافراز باید به خود ببالد که سرور شهید عزیز بود.

این مقام مسئول در جریان انحرافی راه و آفات انقلاب اسلامی و اهداف آن را برشمرد و گفت: بسیاری از مردم اسلام و مرد ولی فقیه را فقط برای مسائل دینی و اظهار نظر در مسائل می دانند اما امام خمینی و ولی فقیه هرگز در دین خلاصه نمی شوند.» تعریف نشده اند و عزیزان سیاست را عین دین دانسته اند و امروز وظیفه ما ماندن در انقلاب اسلامی بر همین اساس است.

وی در پایان گفت: خیلی ها به نام امام خمینی(ره) به خط امام خیانت کرده اند و مشکلات فعلی بسیاری را ایجاد کرده اند، در دفتر خود خیانت های ناروا ایجاد کرده اند، اگر می خواهیم این مشکلات حل شود باید به «امام خمینی» برگردیم. جاده و خط.” بنابراین وظیفه مسئولان بیش از اعضای جامعه است.