قسمت 232: راه هایی برای حمایت از خانواده برای کاهش وزن


اگر شروع به کاهش وزن کرده اید و نگران حمایت خانواده خود هستید ، لطفا به این پادکست گوش دهید

من در مورد آنچه واقعاً برای دستیابی به حمایت معنادار و مفید مفید است که به شما در کاهش وزن و حفظ آن کمک می کند ، صحبت می کنم.

(من بیش از یک دهه وزن خود را کاهش داده ام – حتی اگر شوهر و پسرم کاملاً متفاوت از من غذا بخورند. پس باور کنید ، من درک می کنم که شما در حال چه چیزی هستید).

ابهامات زیادی در مورد آنچه مردم باید در مورد کاهش وزن در اطراف ما بگویند و چه چیزی نباید بگویند وجود دارد.

ناگفته نماند که افراد عظیمی در زندگی شما چه کسانی هستند که تمام تلاش خود را برای کمک به شما انجام می دهند ، اما شما همچنان احساس بدی ، عدم اطمینان و شک دارید که می توانید وزن خود را کاهش دهید.

به همین دلیل این پادکست را ضبط کردم و افراد را به صورت زنده آموزش دادم. در حال حاضر ، بیش از هر زمان دیگری ، ما باید نحوه دریافت پشتیبانی را بیاموزیم.

من در مورد…

نحوه برخورد با مادر 82 ساله ای که همیشه در مورد رژیم غذایی صحبت می کند (باعث می شود از ریل خارج شوید و در شورش غذا بخورید).

سه چیز که می توانید امروز بگویید و انجام دهید تا بتوانید مکالمه ای را با عزیزان خود برای کاهش وزن آغاز کنید (بدون اینکه همه خود را برای ایجاد رژیم غذایی دیگر به زحمت بیندازید).

وقتی پزشک شما به شما می گوید که در دوران یائسگی می توانید کاهش وزن را رها کنید ، چقدر اشتباه می کند.

و اگر احساس می کنید “از نظر احساسی خطرناک” هستید ، به دیگران در زندگی خود بگویید که در تلاش برای کاهش وزن هستید ، چه باید بکنید.

برای گوش دادن به قسمت 232 اینجا کلیک کنید: راه هایی برای حمایت خانواده از کاهش وزن

قبل از هرگونه تغییر در رژیم غذایی خود ، باید گوش دهید.دیدگاهتان را بنویسید