قتل خونین اراکی جوان در یک جشن تولد دوستانهبه گزارش شبکه خبری تهران نیوز سرهنگ “محمود حلاجی” معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع این حادثه. برخورد قابل اجرا برای مرد در یکی از روستاهای شهر ارک این سوال جدی در دستور کار ماموران انتظامی پاسگاه “گیلی” این شهر قرار گرفت.

قتل در جشن تولد

وی خاطرنشان کرد: ماموران پلیس Police شهرستان ارک با حضور در محل حادثه و در بررسی های اولیه متوجه شدند که 2 مرد جوان در این مراسم شرکت کرده اند. جشن تولد دوستانه به دلیل اختلافات قبلی با مقتول مواجه شده و با سلاح سرد او را مجروح کرده و متواری شدند.

این مقام مسئول بیان کرد: پس از انتقال مصدوم توسط نیروهای امدادی به بیمارستان، به دلیل شدت جراحات وارده و خونریزی شدید، تلاش نیروهای امدادی برای مداوای وی بی نتیجه ماند و پس از مدت کوتاهی جوان 26 ساله در بیمارستان درگذشت.»

خلجی گفت: پس از آغاز تحقیقات میدانی و تلاش لحظه به لحظه پلیس اراک و شواهد موجود، عاملان اصلی درگیری در کمتر از 3 ساعت در اراک شناسایی و با هماهنگی های بیشتر با مقام قضایی در حال انجام است. دستگیر شد. در یک عملیات غافلگیرانه. .

این مقام انتظامی در پایان با اشاره به انتقال متهم به پلیس آگاهی افزود: تحقیقات پلیسی در این زمینه ادامه دارد و نتیجه متعاقبا اعلام می شود.

منبع: رکنا

انتهای پیام/